reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-29 - 2020-10-30 - 2020-10-31

Sport w polskiej TV 27.09.2020

dodano: 2020-09-26 09:56 | aktualizacja: 2020-09-27 10:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: FC Barcelona – Villarreal CF. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Wolverhampton
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

01:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat – Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Leeds United
Komentarz: Rafał Dębiński, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Granada CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid – Celta Vigo
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Now

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona Lassa – RETAbet Bilbao Basket
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
 
Eleven Sports 1

13:05 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
FC Crotone – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Levante UD
komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Athletic Club
komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra (mecz przełożony na 28 września)
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Mitrut

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Sevilla FC
komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Sevilla FC
komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:50 Tenis: French Open:
1. runda

13:00 Tenis: French Open:
1. runda

15:00 Tenis: French Open:
1. runda

17:00 Tenis: French Open:
1. runda

19:00 Tenis: French Open:
1. runda

21:30 Tenis: French Open:
1. runda
 
Eurosport 2

09:40 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

13:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

16:50 Tenis: French Open:
1. runda

19:00 Tenis: French Open:
1. runda
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Ballymena:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 2

13:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total, Nurburgring: 
Wyścig

16:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Misano:
Wyścig 2

17:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze, Rzeszów:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław (mecz przełożony na 28 września)
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – ADO Den Haag

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Motherwell FC – Rangers FC
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
Komentarz: Marek Magiera, Ireneusz Mazur 

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Stal Nysa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – E.Leclerc Moya Radomka Radom
 
Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 2: Grand Prix Rosji:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

12:00 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Arka Gdynia – RC Orkan Sochaczew
Komentarz: Robert Małolepszy
 
Polsat Sport News

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
1.FK Pribram – AC Sparta Praga

01:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – Inter Miami
 
Sportklub

06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Olszak

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Palmiarnia Zielona Góra – LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz
Komentarz: Radosław Gielo

18:35 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: 
DKV Joventut Badalona – Real Madryt
 
TVP Sport

09:40 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

13:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

15:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 76mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 76mm

160 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama