reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kosmiczny wykop” w TVN i TVN7

dodano: 2020-09-26 17:14 | aktualizacja: 2020-09-26 19:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/Discovery

TVN Eurosport „Kosmiczny wykop” W niedzielę, 27 września br. o godz. 13:15 w kanale TVN, a w kolejnych dniach w stacji TVN7, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek animowanego serialu „Kosmiczny wykop”. - Niedzielne popołudnie to czas dla rodziny, a szczególnie najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było - zapowiada nadawca. „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarz Robert Lewandowski „Lewy”. Serial to efekt pracy TVN oraz studia Orange Animation. Animację pokaże też Player.

TVN Eurosport „Kosmiczny wykop”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja kreskówki rozpoczyna się w kosmosie, gdzie w odległej o milion lat świetlnych galaktyce, na sztucznej asteroidzie Spaceball, odbywają się międzygwiezdne mistrzostwa w futbolu zwane Galaktyczną Ligą. Na te zawody najbardziej rozwinięte cywilizacje wystawiają swoje drużyny, by zdobyć puchar rozgrywek nie z tego świata. Niestety, sytuacja na kosmicznym boisku z roku na rok jest coraz gorsza - piłkarze zapominają o zasadach gry fair play, stosując coraz większy wachlarz sztuczek i fauli. Po kilku latach bezczynności Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej decyduje się położyć kres niesportowemu zachowaniu zawodników. Działacze dochodzą do wniosku, że kryzys zażegnać może jedynie pojawienie się nowej drużyny, z całkiem „młodej” planety. Ich wybór pada na Ziemię, dokąd wysyłają swojego zwiadowcę RL-9, powierzając mu misję - ma skompletować nową drużynę. Na Ziemi RL-9 namierza grupę dzieciaków. Dzieli je wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca postanawia poznać tajemniczego, lecz wybitnego osobnika. Kiedy go odnajduje, piłkarz jest w trakcie ważnego meczu. W jednej chwili RL-9 przenosi Lewego do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej, gdzie zaskoczony sportowiec dowiaduje się o swojej kosmicznej misji - ma stworzyć drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi.

„Kosmiczny wykop” to efekt pracy TVN oraz studia Orange Animation. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, producentem jest Paweł Pewny - autorzy „Włatców Móch”. Jak informuje nadawca, kreskówka powstała pod nadzorem i przy ścisłej współpracy z Robertem Lewandowskim.

Dwa premierowe odcinki „Kosmicznego wykopu” wyemitowane zostaną w niedzielę, 27 września br. o godzinie 13:15 w TVN oraz w Playerze. Serial od niedzieli, 4 października br. o godzinie 8:00 będzie emitowany w Siódemce (więcej tutaj).
 
Bohater serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohater serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery


„Kosmiczny wykop” - emisja w niedziele (od 27 września 2020 roku) o godz. 13:15 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama