reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kosmiczny wykop” w TVN i TVN7

dodano: 2020-09-26 17:14 | aktualizacja: 2020-09-26 19:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/Discovery

TVN Eurosport „Kosmiczny wykop” W niedzielę, 27 września br. o godz. 13:15 w kanale TVN, a w kolejnych dniach w stacji TVN7, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek animowanego serialu „Kosmiczny wykop”. - Niedzielne popołudnie to czas dla rodziny, a szczególnie najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było - zapowiada nadawca. „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarz Robert Lewandowski „Lewy”. Serial to efekt pracy TVN oraz studia Orange Animation. Animację pokaże też Player.

TVN Eurosport „Kosmiczny wykop”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja kreskówki rozpoczyna się w kosmosie, gdzie w odległej o milion lat świetlnych galaktyce, na sztucznej asteroidzie Spaceball, odbywają się międzygwiezdne mistrzostwa w futbolu zwane Galaktyczną Ligą. Na te zawody najbardziej rozwinięte cywilizacje wystawiają swoje drużyny, by zdobyć puchar rozgrywek nie z tego świata. Niestety, sytuacja na kosmicznym boisku z roku na rok jest coraz gorsza - piłkarze zapominają o zasadach gry fair play, stosując coraz większy wachlarz sztuczek i fauli. Po kilku latach bezczynności Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej decyduje się położyć kres niesportowemu zachowaniu zawodników. Działacze dochodzą do wniosku, że kryzys zażegnać może jedynie pojawienie się nowej drużyny, z całkiem „młodej” planety. Ich wybór pada na Ziemię, dokąd wysyłają swojego zwiadowcę RL-9, powierzając mu misję - ma skompletować nową drużynę. Na Ziemi RL-9 namierza grupę dzieciaków. Dzieli je wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca postanawia poznać tajemniczego, lecz wybitnego osobnika. Kiedy go odnajduje, piłkarz jest w trakcie ważnego meczu. W jednej chwili RL-9 przenosi Lewego do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej, gdzie zaskoczony sportowiec dowiaduje się o swojej kosmicznej misji - ma stworzyć drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi.

„Kosmiczny wykop” to efekt pracy TVN oraz studia Orange Animation. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, producentem jest Paweł Pewny - autorzy „Włatców Móch”. Jak informuje nadawca, kreskówka powstała pod nadzorem i przy ścisłej współpracy z Robertem Lewandowskim.

Dwa premierowe odcinki „Kosmicznego wykopu” wyemitowane zostaną w niedzielę, 27 września br. o godzinie 13:15 w TVN oraz w Playerze. Serial od niedzieli, 4 października br. o godzinie 8:00 będzie emitowany w Siódemce (więcej tutaj).
 
Bohater serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohater serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Kosmiczny wykop”, foto: TVN Discovery


„Kosmiczny wykop” - emisja w niedziele (od 27 września 2020 roku) o godz. 13:15 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...