reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play NetBOX z większymi pakietami danych

dodano: 2020-09-28 07:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan - Play po raz kolejny zaskakuje niskimi cenami za internet stacjonarny. Pakiet 300 GB z pełną prędkością jest dostępny w nowej cenie 70 zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa, atrakcyjne zestawy - 400 GB oraz 500 GB - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Play (P4).

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Play NetBOX, czyli niezawodny zestaw internetu domowego z modemem, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stabilnego połączenia z siecią niezależenie od tego, gdzie się znajdują. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem wifi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach - czytamy w komunikacie.

W ofercie NetBOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń - router ZTE kat. 6 dedykowany terenom wiejskim z anteną kierunkową oraz router Huawei kat.12 z anteną dookólną, która - jak zapewnia operator - sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach. Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych - 300 GB w obniżonej cenie 70 zł, 400GB za 80 zł, 500GB za 90 zł. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika są darmowe. Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni.

Internet domowy z NetBOXEM może zostać rozszerzony również o Play Now TV Box w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35 zł (dane za P4) (więcej tutaj).
 
Internet Play NetBOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Internet Play NetBOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...