reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play NetBOX z większymi pakietami danych

dodano: 2020-09-28 07:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan - Play po raz kolejny zaskakuje niskimi cenami za internet stacjonarny. Pakiet 300 GB z pełną prędkością jest dostępny w nowej cenie 70 zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa, atrakcyjne zestawy - 400 GB oraz 500 GB - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Play (P4).

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Play NetBOX, czyli niezawodny zestaw internetu domowego z modemem, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stabilnego połączenia z siecią niezależenie od tego, gdzie się znajdują. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem wifi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach - czytamy w komunikacie.

W ofercie NetBOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń - router ZTE kat. 6 dedykowany terenom wiejskim z anteną kierunkową oraz router Huawei kat.12 z anteną dookólną, która - jak zapewnia operator - sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach. Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych - 300 GB w obniżonej cenie 70 zł, 400GB za 80 zł, 500GB za 90 zł. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika są darmowe. Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni.

Internet domowy z NetBOXEM może zostać rozszerzony również o Play Now TV Box w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35 zł (dane za P4) (więcej tutaj).
 
Internet Play NetBOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Internet Play NetBOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...