reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa oferta telefonii mobilnej od Netii

dodano: 2020-09-28 07:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia nie ma jak w sieci Netia (grupa Cyfrowy Polsat) wprowadziła nową ofertę telefonii mobilnej z pakietem danych do 50 GB i zasadą „Roam Like At Home” na terenie Unii Europejskiej (UE). Obecni klienci Netii oraz osoby kupujące Netia Mobile wraz z innymi usługami Netii, skorzystają z ofert tańszych od standardowych do 25 zł za każdą kartę SIM, a przenoszący numer od innego operatora z trzech miesięcy gratis. Przez trzy miesiące klienci, którzy wybiorą usługi mobilne Netii otrzymają dodatkowo kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa z funkcją kontroli rodzicielskiej „Bezpieczny smartfon” (we współpracy z F-Secure).

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa, standardowa oferta usług mobilnych Netii składa się z trzech taryf z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami i MMS-ami w kraju i Unii Europejskiej. Poszczególne taryfy różnią się między sobą przede wszystkim wielkością pakietu danych: Netia Standard (2 GB w kraju, 2,25 GB w Unii Europejskiej), Netia Premium (12 GB w kraju, 3 GB w Unii Europejskiej) i Netia VIP (50 GB w kraju, 6 GB w Unii Europejskiej) w cenach odpowiednio: 30 zł, 50 zł i 75 zł miesięcznie (cena z uwzględnieniem rabatu za zgody marketingowe). W przypadku planów Premium i VIP, po wykorzystaniu zawartego w abonamencie pakietu danych w kraju, działa funkcjonalność „internet bez końca”, co oznacza, że można dalej surfować, a jedynie prędkość dostępu do internetu zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Dla klientów posiadających już inne usługi Netii lub kupujących ofertę mobilną wraz z innymi usługami operatora obowiązują niższe ceny, uwzględniające rabaty za łączenie usług: Netia Standard - 20 zł, Netia Premium - 25 zł, Netia VIP - 50 zł. Jak zapewnia operator, oznacza to dodatkową oszczędność w stosunku do oferty standardowej w kwocie od 10 zł do 25 zł miesięcznie za każdą kartę SIM.

- Oferty mobilne można dowolnie łączyć ze sobą i innymi usługami Netii na jednej fakturze, co zdecydowanie upraszcza zarządzenia domowym budżetem oraz umożliwia dodatkowe wymierne oszczędności - informuje operator.

3 miesiące gratis

Przez trzy miesiące klienci, którzy wybiorą usługi mobilne Netii otrzymają dodatkowo kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa z funkcją kontroli rodzicielskiej „Bezpieczny smartfon” (we współpracy z F-Secure - więcej tutaj). Od czwartego miesiąca usługa kosztuje 3 zł miesięcznie (można z niej zrezygnować w dowolnej chwili).

Nowe plany dostępne są z umowami na dwadzieścia cztery miesiące, a każda z kart SIM z numerem przeniesionym od innego operatora, przez pierwsze trzy miesiące nie ma naliczanego abonamentu (dane za Cyfrowym Polsatem).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inni operatorzy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...