reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa oferta telefonii mobilnej od Netii

dodano: 2020-09-28 07:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia nie ma jak w sieci Netia (grupa Cyfrowy Polsat) wprowadziła nową ofertę telefonii mobilnej z pakietem danych do 50 GB i zasadą „Roam Like At Home” na terenie Unii Europejskiej (UE). Obecni klienci Netii oraz osoby kupujące Netia Mobile wraz z innymi usługami Netii, skorzystają z ofert tańszych od standardowych do 25 zł za każdą kartę SIM, a przenoszący numer od innego operatora z trzech miesięcy gratis. Przez trzy miesiące klienci, którzy wybiorą usługi mobilne Netii otrzymają dodatkowo kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa z funkcją kontroli rodzicielskiej „Bezpieczny smartfon” (we współpracy z F-Secure).

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa, standardowa oferta usług mobilnych Netii składa się z trzech taryf z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami i MMS-ami w kraju i Unii Europejskiej. Poszczególne taryfy różnią się między sobą przede wszystkim wielkością pakietu danych: Netia Standard (2 GB w kraju, 2,25 GB w Unii Europejskiej), Netia Premium (12 GB w kraju, 3 GB w Unii Europejskiej) i Netia VIP (50 GB w kraju, 6 GB w Unii Europejskiej) w cenach odpowiednio: 30 zł, 50 zł i 75 zł miesięcznie (cena z uwzględnieniem rabatu za zgody marketingowe). W przypadku planów Premium i VIP, po wykorzystaniu zawartego w abonamencie pakietu danych w kraju, działa funkcjonalność „internet bez końca”, co oznacza, że można dalej surfować, a jedynie prędkość dostępu do internetu zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Dla klientów posiadających już inne usługi Netii lub kupujących ofertę mobilną wraz z innymi usługami operatora obowiązują niższe ceny, uwzględniające rabaty za łączenie usług: Netia Standard - 20 zł, Netia Premium - 25 zł, Netia VIP - 50 zł. Jak zapewnia operator, oznacza to dodatkową oszczędność w stosunku do oferty standardowej w kwocie od 10 zł do 25 zł miesięcznie za każdą kartę SIM.

- Oferty mobilne można dowolnie łączyć ze sobą i innymi usługami Netii na jednej fakturze, co zdecydowanie upraszcza zarządzenia domowym budżetem oraz umożliwia dodatkowe wymierne oszczędności - informuje operator.

3 miesiące gratis

Przez trzy miesiące klienci, którzy wybiorą usługi mobilne Netii otrzymają dodatkowo kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa z funkcją kontroli rodzicielskiej „Bezpieczny smartfon” (we współpracy z F-Secure - więcej tutaj). Od czwartego miesiąca usługa kosztuje 3 zł miesięcznie (można z niej zrezygnować w dowolnej chwili).

Nowe plany dostępne są z umowami na dwadzieścia cztery miesiące, a każda z kart SIM z numerem przeniesionym od innego operatora, przez pierwsze trzy miesiące nie ma naliczanego abonamentu (dane za Cyfrowym Polsatem).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inni operatorzy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama