Real Madryt - Real Valladolid w Canal+ 4K

dodano: 2020-09-28 11:45 | aktualizacja: 2020-09-28 12:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

LaLiga Santander Real Madryt Santiago Bernabeu 360px.jpg Hiszpańska ekstraklasa piłkarska nabiera tempa. Przed nami 4. kolejka na boiskach LaLigi. Transmisje w kanałach Eleven Sports i CANAL+ Sport. Najciekawiej zapowiada się mecz Real Madryt - Real Valladolid, który zostanie pokazany w CANAL+ Sport oraz w technologii 4K w Canal+ 4K Ultra HD.

Copa Libertadores Santiago Bernabeu LaLiga La Liga Santander Real Madryt

W minioną niedzielę pierwszy raz w nowym sezonie na ligowym boisku pojawili się piłkarze Atletico Madryt.
Los Colchoneros w imponującym stylu pokonali pucharowicza z Granady aż 6:1. W tej potyczce błysnął nowy nabytek ekipy Diego Simeone – Luis Suarez. Urugwajczyk popisał się dwoma trafieniami oraz asystą, mimo iż na placu spędził zaledwie 20 minut. Teraz Atleti zagrają na wyjeździe, o punkty powalczą na stadionie beniaminka z Hueski.

Komplet punktów zdobył też urzędujący mistrz – Real Madryt.
Królewscy pokonali w Sewilli zespół Betisu 3:2. Królewscy przegrywali do przerwy, ale w drugiej odsłonie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść; decydującą bramkę zdobył z rzutu karnego niezawodny Sergio Ramos. W najbliższą środę, Los Blancos podejmą w Madrycie jedenastkę Valladolid, która dotąd ugrała dwa punkty. Inny wynik niż zwycięstwo drużyny Zinedine’a Zidane’a będzie dużą niespodzianką.

Bardzo ciekawie powinno być w San Sebastian, gdzie Real Sociedad zagra z Valencią.
Gospodarze, po remisach w pierwszych grach, wreszcie odnieśli zwycięstwo. Komplet punktów ekipa z Kraju Basków przywiozła z terenu beniaminka – Elche. Z kolei zawodnicy Los Che, po wygranej w derbach z Levante, dwa kolejne spotkania kończyli bez triumfu. Valencia bez zdobyczy wróciła z Vigo oraz zaledwie zremisowała na Mestalla, z powracającą do elity Hueską.