reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Resident Evil: Wieczny Mrok” - nowy serial oryginalny Netflixa [wideo]

dodano: 2020-09-29 13:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netflix

Resident Evil: Wieczny Mrok Gra komputerowa „Resident Evil” jest punktem odniesienia dla gier z gatunku survival horror. Ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Teraz została przeniesiona na ekran jako oryginalny serial animowany Netflixa stworzony w technice komputerowej. Globalna premiera serialu będzie miała miejsce w 2021 roku - tylko na Netflixie.

Capcom Co., Ltd.
Resident Evil: Wieczny Mrok


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trzy lata po premierze zrealizowanego w technice animacji komputerowej filmu „Biohazard: Vendetta” technologia znów poszła do przodu, stwarzając podstawy dla nowego serialu - po raz pierwszy w pełnym trójwymiarze.

Od czasu wydania pierwszej gry z serii „Resident Evil” na konsolę Sony PlayStation w 1996 roku minęło prawie 25 lat. Seria cały czas ewoluuje, a do kolekcji nadal dodawane są nowe tytuły. Ten serial zatytułowano „RESIDENT EVIL: Wieczny mrok”.

Produkcją nowego serialu pokieruje Hiroyuki Kobayashi z firmy Capcom, który ma już na swoim koncie wiele tytułów z serii „Resident Evil”. Producentem będzie firma TMS Entertainment, która dała początek różnym serialom animowanym, a Quebico, na czele z Kei Miyamoto, producentem filmu „Biohazard: Vendetta”, zajmie się produkcją komputerowych animacji w pełnym trójwymiarze.

Serial z gatunku horroru akcji opowie historie dwójki popularnych bohaterów - Leona S. Kennedy’ego i Claire Redfield. Pełna grozy atmosfera i dynamiczne sceny akcji odsłonią przed widzami nowe oblicze świata „Resident Evil”.
 
© Capcom Co., Ltd.

Razem z zapowiedzią tytułu Netflix ujawnił materiały zapowiadające i zwiastun. W materiałach zapowiadających widzimy Leona S. Kennedy’ego i Claire Redfield na tle splamionej krwią ściany, spokojnie czekających na nowe zagrożenie po tym, jak wielokrotnie udało im się oszukać śmierć. Ujawniony jednocześnie zwiastun zawiera scenę, w której Claire wchodzi ciemną nocą do opuszczonego budynku i przypadkiem „coś” znajduje, a Leon ratuje „kogoś” w ciemności. Na ekranie wyraźnie widać każdą drobną plamkę unoszącego się kurzu i mimikę postaci w tych superrealistycznych, wysokiej jakości grafikach, które wprowadzają napięcie już od pierwszej sceny. Załóż słuchawki, aby podwoić wrażenia podczas oglądania tego zwiastuna, który z pewnością rozbudzi duże oczekiwania wobec serialu.Kto będzie wrogiem tym razem? Co oznacza „wieczny mrok”? Więcej informacji o oryginalnym serialu animowanym Netflix „RESIDENT EVIL: Wieczny mrok” już wkrótce!

RESIDENT EVIL: Wieczny mrok
Data globalnej premiery w serwisie Netflix: 2021 r.
Oryginalna twórczość / produkcja / nadzór: Capcom Co., Ltd.
Produkcja animacji 3DCG: Quebico
Produkcja: TMS Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...