reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-23 - 2020-10-24 - 2020-10-25

Sport w polskiej TV 3.10.2020

dodano: 2020-10-01 17:30 | aktualizacja: 2020-10-02 15:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Crystal Palace. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – SC Freiburg
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix, Toruń:
8. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Gollob
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Komentarz:  Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Burnley FC
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Komentarz:  Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
   
CANAL+ Now
18:30 Piłka nożna, LaLiga Santander:
Real Sociedad – Getafe CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid – SD Eibar
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak,

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Norwich City FC – Debry County FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atletico Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Torino FC [mecz odwołany]
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Sassuolo Calcio – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid – SD Eibar
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Torino FC [mecz odwołany]

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

Eurosport 1

11:00 Tenis: French Open:
3. runda

13:00 Tenis: French Open:
3. runda

15:00 Tenis: French Open:
3. runda

17:00 Tenis: French Open:
3. runda

19:00 Tenis: French Open:
3. runda

21:30 Tenis: French Open:
3. runda
 
Eurosport 2

10:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours:
Superpole

13:10 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 1
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, North Berwick:
3. runda

22:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
3. runda
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
RzTŻ Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock

14:25 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Mugello:
Wyścig

16:40 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hohenstein-Ernstthal:
Wyścig 1

18:20 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hohenstein-Ernstthal:
Wyścig
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Piast Gliwice – FC Tourń
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

18:30 Piłka nożna, LaLiga Santander:
Real Sociedad – Getafe CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna, LaLiga Santander:
Valencia CF – Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

12:40 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – Korona Kielce

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres SkyRes Rzeszów – Joker Świecie
    
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin [aktualizacja: mecz odwołany]

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

04:30 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Holly Holm – Irene Aldana
 
Polsat Sport Extra

15:00 Lekkoatletyka: WA Continenntal Tour - Kip Keino Classic:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Legia Warszawa

20:00 Sporty walki: FEN 30 - Lotos Fight Night: 
Virgiliu Frasineac – Robert Bryczek
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
OKS Skra Warszawa – MKS Pogoń Awenta Siedlce

20:00 Sporty walki: FEN 30 - Lotos Fight Night: 
Virgiliu Frasineac – Robert Bryczek
 
Polsat Sport News

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Jablonec
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: FEN 30 - Lotos Fight Night: 
Virgiliu Frasineac – Robert Bryczek


 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Galatasaray Doga Sigorta

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Frutti Extra Bursaspor

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Retabet Bilbao Basket – Monbus Obradoiro

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Lincoln:
Wyścig
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
APLG Gdańsk – UKS SMS Łódź

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski: 
Łomża VIVE Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Jacek Laskowski

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski: 
KS Azoty-Puławy – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Jacek Laskowski

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Szwecja – Polska
Komentarz: Maciej Iwański

20:00 Jeździectwo: Warsaw Jumping:
Konkurs Top Ten


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama