reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-23 - 2020-10-24 - 2020-10-25

Sport w polskiej TV 4.10.2020

dodano: 2020-10-02 21:28 | aktualizacja: 2020-10-04 12:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLigi Santander w 4K: FC Barcelona - Sevilla FC. Transmisja live z French Open - Iga Świątek - Simona Halep - tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Sheffield United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Legia Warszawa (mecz przełożony)
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Liverpool FC
Komentarz: Michał Gutka, Rafał Nahorny

01:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat – Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – FC Augsburg
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Legia Warszawa (mecz przełożony)
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton FC – Fulham FC
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Levante – Real Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Hertha BSC 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – SSC Napoli [mecz prawdopodobnie zostanie przełożony]
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Benevento Calcio – FC Bologna
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
S.S. Lazio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Granada CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Athletic Club
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

11:00 Tenis: French Open:
4. runda: Iga Świątek - Simona Halep

13:00 Tenis: French Open:
4. runda

15:00 Tenis: French Open:
4. runda

17:00 Tenis: French Open:
4. runda

19:00 Tenis: French Open:
4. runda

21:30 Tenis: French Open:
4. runda
 
Eurosport 2

10:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours:
Superpole

12:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Mantui:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia/Liege-Bastogne-Liege:
Transmisja łączona
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, North Berwick:
Finał
Komentarz: Jacek Person

22:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

10:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hohenstein-Ernstthal:
Wyścig 2

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole

16:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hohenstein-Ernstthal:
Wyścig 3

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Lincoln:
Wyścig
 
nSport+

13:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia (mecz przełożny)
Komentarz: Edward Durda

15:40 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Piszcz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermydy Stal Gorzów Wielkopolski – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Banik Ostrava – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Cuprum Lubin

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Lechia Tomaszów Mazowiecki – BAS Białystok
 
Polsat Sport Extra

05:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Colorado Rapids

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen – AFC Ajax

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Willem II – Feyenoord

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Trefl Sopot – Pszczółka Start Lublin
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Orkan Sochaczew – Master Pharm Rugby Łódź
Komentarz: Robert Małolepszy
 
Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Saint Johnstone FC – Celtic FC

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Fortuna Sittard
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – HC Erlangen
Komentarz: Kacper Merk

15:45 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Sokołów S.A. Jarosław – Fibrain AZS Politechnice Rzeszów
Komentarz: Radosław Gielo

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Real Madryt
Komentarz: Jacek Łączyński
 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
Komentarz: Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski:
Finał
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis

21:05 Boks: Gala, Londyn: 
Joshua Buatsi – Marko Calic
Komentarz: Sebastian Szczęsny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama