reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Koncert życzeń z Teresą Werner” w Polo TV

dodano: 2020-10-03 15:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polo TV „Koncert życzeń z Teresą Werner” Jak zapowiada nadawca, dawniej w niedzielne popołudnia całe rodziny gromadziły się przed telewizorami aby wysłuchać koncertu życzeń. To były piękne chwile, pełne radości i bliskości... Tej jesieni powracają na antenę Polo TV. W niedzielę, 4 października br. o godz. 12:05 na antenie kanału Polo TV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Koncert życzeń z Teresą Werner”. Jego gospodarzami będą wokalistka Teresa Werner i Maciej Smoliński, prezenter stacji („Disco Studio” i „Selfie z fanem”) i wokalista.

Polo TV „Koncert życzeń z Teresą Werner”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to nie lada gratka dla wszystkich fanów piosenkarki Teresy Werner. Diwa polskiej sceny muzycznej poprowadzi wyjątkowy program. Prawdziwy koncert życzeń, jedyny i niepowtarzalny z serdecznościami od widzów dla swoich bliskich, a wszystko okraszone wspaniałą muzyką. Emisja od niedzieli, 4 października br. o godzinie 12:05.

Teresa Werner od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała na wielu scenach świata, między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Jorku (więcej tutaj). W programie towarzyszyć jej będzie prezenter stacji Polo TV Maciej Smoliński („Disco Studio” - więcej tutaj, i i „Selfie z fanem”). Razem z Teresą Werner wybiorą się w retro podróż i zaprezentują życzenia nadesłane przez widzów.

W trakcie trwania programu widzowie również będą mogli składać bliskim SMS-owe życzenia. Jak na koncert życzeń przystało, nie zabraknie takich artystów jak: Mariusz Kalaga, Don Wasyl, Bayer Full czy Tobias Thalhammer „Tobi z Monachium” oraz ich największych szlagierów. Życzenia do programu można wysyłać na adres poczty elektronicznej: [email protected]
 
Teresa Werner w programie „Koncert życzeń z Teresą Werner”, foto: Cyfrowy Polsat
Teresa Werner w programie „Koncert życzeń z Teresą Werner”, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Teresa Werner w programie „Koncert życzeń z Teresą Werner”, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Teresa Werner w programie „Koncert życzeń z Teresą Werner”, foto: Cyfrowy Polsat


„Koncert życzeń z Teresą Werner” - emisja w niedziele (od 4 października 2020 roku) o godz. 12:05 w Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...
reklama