reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy program „Pierwszy raz Kingi" w TVN Style

dodano: 2020-10-01 17:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Style

TVN Style pierwszy raz Kingi 360px.jpg Kinga Zawodnik od razu, gdy pojawiła się na szklanym ekranie, podbiła serca widzów. Już 4 października o godz. 10:45 w TVN Style premiera jej programu „Pierwszy raz Kingi"! To nie wszystko. Kingę zobaczymy również tego dnia w nowym odcinku serii „Związki z modą”.

TVN Style
TVN Style pierwszy raz Kingi 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kinga Zawodnik przed kamerą jest sobą w stu procentach.
Fani uwielbiają ją za dystans do siebie i oryginalność. A ona się dopiero rozkręca! W premierowej serii widzowie zobaczą jak realizuje swoje marzenia robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. Każde z wyzwań będzie dla niej niespodzianką. Kinga udowodni wszystkim kobietom, że warto je podejmować i cieszyć się życiem. Nieważne jest to, skąd jesteśmy lub jaki rozmiar nosimy. Przekonamy się, że trzeba odważnie patrzeć przed siebie, bo szczęście jest tuż za rogiem. Jeśli jest coś, o czym marzysz – zrób to! Nie ma na co czekać!

W pierwszym odcinku Kinga przeżyje prawdziwą przygodę!
Przyjedzie do Gorlic w Beskidzie Niskim, zupełnie nie spodziewając się tego, co ją czeka. A będzie się działo! Kinga opanuje wielką offroadową bestię, będzie jeździć po wielkich dziurach i wybojach, parzyć się w ukraińskiej bani oraz wydoi stado owiec! Wszystko w pięknej, górskiej scenerii! „Pierwszy raz Kingi” to duża dawka humoru i wiele zaskoczeń.

Dla fanów Kingi mamy również niespodziankę! Będzie bohaterką programu "Związki z modą"! Już o godz. 12:30 jak zwykle niezawodna stylistka gwiazd Kasia Baran pomoże jej w dobraniu odpowiedniego ubioru na wyjątkową okazję. Towarzyszyć jej będzie psycholog Ewa Narkiewicz-Nejno, z którą się zaprzyjaźniła na planie programu „Dieta czy cud”. Wspólnie poszukają idealnej stylizacji na wesele. Czy Kinga znajdzie strój marzeń? 

4 października (niedziela)

10:45 Premiera: „Pierwszy raz Kingi", TVN Style
12:30 „Związki z modą” - Kinga Zawodnik bohaterką odcinka, TVN Style


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...
reklama