reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne promocje w Play Na Kartę

dodano: 2020-10-05 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Operator sieci Play (P4) przygotował dwie propozycje dla nowych i obecnych klientów swojej sieci. Kupujący w najbliższym czasie starter sieci Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku, a dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początek października to nie tylko kolejny miesiąc spędzony w szkolnych ławkach, ale również początek nowego roku akademickiego. Z pewnością zarówno w nauce, rozrywce, jak i kontakcie z najbliższymi niezbędny będzie internet i większa ilość GB.

Operator sieci Play przygotował ofertę dla nowych klientów, oferując promocyjny pakiet 100 GB za darmo. Wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter sieci Play, po czym aktywować „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24 w zakładce „Pakiety”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 roku.

Play proponuje również rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień potrzebują dużej ilości internetu, aby wygodnie surfować po sieci, czy korzystać z mediów społecznościowych. Klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie. Wraz z początkiem października br. pakiet 1 GB kosztuje 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje do 30 GB internetu do wykorzystania. Paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play Na Kartę, Play Na Kartę, Play Na Kartę Lubię to! i Play Na Kartę Rok Ważności Konta.

Jak informuje operator, klienci mają także do wyboru wiele propozycji pakietowych, w których oprócz paczek internetu otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wśród nich są: Solo M za 25 zł miesięcznie z 10 GB, Solo L z 15 GB internetu w cenie 30 zł oraz Solo XL 5G w cenie 35 zł z internetem bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością, dane za P4).
 
Jesienne promocje w Play Na Kartę - 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Jesienne promocje w Play Na Kartę - 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...