reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„BrzydUla” wraca po latach - emisja w TVN i TVN7

dodano: 2020-10-04 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „BrzydUla” W poniedziałek, 5 października br. o godz. 20:00 w kanale TVN7, a w kolejnych dniach w stacji TVN, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek wznowionego po latach serialu „BrzydUla” (w zależności od źródła nowa odsłona to drugi lub trzeci sezon). Serial ten, za produkcję którego odpowiada FremantleMedia Polska, będą mogli również oglądać widzowie serwisu VOD Player. Wystąpią Julia Kamińska, Małgorzata Socha i Filip Bobek.

TVN „BrzydUla”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na ten moment fani seriali nad Wisłą czekali ponad 11 lat. Ekipa „BrzydUli” ponownie zagości na naszych ekranach. Urszula (w tej roli Julia Kamińska) zarazi optymizmem i wiarą w ludzi, Marek (Filip Bobek) przyspieszy bicie kobiecych serc, a Violetta (Małgorzata Socha), przez V i dwa t, sprawi, że będziemy płakać ze śmiechu! Emisja nowych odcinków od 5 października br., od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 w Siódemce! - zapowiada nadawca.

Jak czytamy w opisie, kontynuacja „BrzydUli” to serial wyjątkowy. Zaczyna się tam, gdzie wszystkie inne opowieści się kończą - po napisach końcowych, i to dekadę po wielkim szczęśliwym zakończeniu. Jak szybko księżniczka może na nowo stać się kopciuszkiem? Czy „żyli długo i szczęśliwie...” jest dane raz na zawsze, a może tylko na moment?

Od pamiętnego pokazu kolekcji F&D, kiedy Marek publicznie wyznał Urszuli miłość, minęło ponad 10 lat. W tym czasie życie bohaterów zmieniło się, w przypadku niektórych diametralnie. Spełnił się najpiękniejszy sen Urszuli Cieplak - wyszła za mąż za Marka Dobrzańskiego i urodziła trójkę wspaniałych dzieci. Z czasem poświęciła się najważniejszym rolom - żony i matki. Dziś z tęsknotą wspomina zawodowe wyzwania, spotkania, cały wielki świat. Dodatkowo, będąc mamą kilkumiesięcznego brzdąca i biorąc na swoje barki wszystkie obowiązki domowe, nie ma czasu kompletnie na nic. A już najmniej dla siebie.

Aby wyciągnąć firmę z kłopotów, Marek odnawia kontakt z Violettą Kubasińską-Hu, obecnie cesarzową chińskiego imperium skarpet frotte. Ostatnie lata były dla dawnej sekretarki Dobrzańskiego bardzo szczodre - ziściła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie. Teraz w myśl zasady „jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom”, postanawia wesprzeć byłego przyjaciela i wyciąga do niego pomocną dłoń, oferując mu chiński, złoty interes, a właściwie wchodząc z nim w spółkę. Czy połączenie potencjałów F&D i Hu Corporation okaże się „kulą w dziesiątkę”?

Tęsknota za dawnym życiem, pragnienie wsparcia Marka i przekonanie, że powinna mieć męża na oku sprawiają, że Urzula wraca do pracy na pół etatu. Szybko dociera do niej, że F&D to już nie jest ta sama bajka, którą zostawiła przed laty, by poświęcić cały swój czas rodzinie. To zupełnie inny świat, w którym ona - BrzydUla - ponownie musi znaleźć swoje miejsce. Tym razem jednak jest pewna, że się uda - musi. W końcu Urszula Cieplak ma teraz nie tylko więcej doświadczenia, ale też dużo więcej do stracenia. A życie, jak to życie, lubi poddawać próbom i wystawiać na pokuszenie...

- Jedno jest pewne, nowa „BrzydUla” zaskoczy widzów i dostarczy im wielu emocji. Przede wszystkim to nie jest typowa kontynuacja. Wracamy do bohaterów, którzy są 10 lat starsi. Są na zupełnie innym etapie swojego życia. Pojawią się też nowi fantastyczni aktorzy, a grane przez nich postaci wprowadzą wiele zamieszania. Niezmiennie „BrzydUla” pozostaje serialem zarażającym optymizmem, prawdziwym, wzruszającym, ale też lekkim, zabawnym i z przymrużeniem oka. To wyjątkowe połączenie jest czymś, za co Polacy pokochali ją ponad dekadę temu i taka też wraca do nich po latach. Bo każdy potrzebuje odrobiny bajki w swoim życiu

- mówi Karolina Izert, producentka z ramienia TVN.


Nowe odcinki „BrzydUli” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Siódemce  od 5 października br. Prapremiery trafią do serwisu Player w każdy piątek, od 2 października br. Z kolei od 10 października br., w soboty i niedziele o 11:30 TVN pokaże odcinki wyemitowane w minionym tygodniu przez TVN7 (więcej tutaj).
 
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Julia Kamińska w serialu „BrzydUla”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Małgorzata Socha w serialu „BrzydUla”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery


„BrzydUla” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 5 października 2020 roku) o godz. 20:00 w TVN7. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...