reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wspólna akcja Rock Radia i Pasibusa

dodano: 2020-10-07 02:31 | aktualizacja: 2020-10-07 12:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W środę, 7 października br. Rock Radio (Agora) zaprosi wszystkich na wspólne śniadanie („Wbijaj na burgera z Rock Radiem!”), czyli rockową ucztę dla ucha i brzucha. W Warszawie na placu Europejskim stanie plenerowe studio rozgłośni i food truck sieci Pasibus - słuchacze w stolicy będą mogli spróbować Classic Rock Burgera i spotkać się z Janem Bajorkiem, a pozostali - spędzić czas z audycją „na żywo” („Powstanie Rock Radia”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 8:00 do 14:00 na placu Europejskim w Warszawie potrwa specjalna akcja Rock Radia i Pasibusa pod hasłem „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!”. Jak zapowiada nadawca, będzie to wyjątkowa okazja do skosztowania Classic Rock Burgera, którego skład wybrali właśnie słuchacze rozgłośni. Obok food trucka burgerowni rozstawione będzie plenerowe studio Rock Radia, z którego transmisję w ramach audycji „Powstanie Rock Radia” nadawać będzie Jan Bajorek. W programie pojawią się relacje z placu Europejskiego i rozmowy ze słuchaczami (więcej tutaj)

Partnerem akcji „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” jest Pasibus - to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 roku. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się w 13 miastach w Polsce. W kraju działa 26 lokali pod marką Pasibus, w tym 9 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Jak zapowiada nadawca, food truck Pasibusa pozostanie na placu Europejskim w Warszawie do ostatniego burgera i będzie oferować też inne pozycje z menu sieci.

Rock Radio promuje akcję „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” i transmisję na antenie - na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.

„Powstanie Rock Radia” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...