reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wspólna akcja Rock Radia i Pasibusa

dodano: 2020-10-07 02:31 | aktualizacja: 2020-10-07 12:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W środę, 7 października br. Rock Radio (Agora) zaprosi wszystkich na wspólne śniadanie („Wbijaj na burgera z Rock Radiem!”), czyli rockową ucztę dla ucha i brzucha. W Warszawie na placu Europejskim stanie plenerowe studio rozgłośni i food truck sieci Pasibus - słuchacze w stolicy będą mogli spróbować Classic Rock Burgera i spotkać się z Janem Bajorkiem, a pozostali - spędzić czas z audycją „na żywo” („Powstanie Rock Radia”).

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 8:00 do 14:00 na placu Europejskim w Warszawie potrwa specjalna akcja Rock Radia i Pasibusa pod hasłem „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!”. Jak zapowiada nadawca, będzie to wyjątkowa okazja do skosztowania Classic Rock Burgera, którego skład wybrali właśnie słuchacze rozgłośni. Obok food trucka burgerowni rozstawione będzie plenerowe studio Rock Radia, z którego transmisję w ramach audycji „Powstanie Rock Radia” nadawać będzie Jan Bajorek. W programie pojawią się relacje z placu Europejskiego i rozmowy ze słuchaczami (więcej tutaj)

Partnerem akcji „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” jest Pasibus - to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 roku. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się w 13 miastach w Polsce. W kraju działa 26 lokali pod marką Pasibus, w tym 9 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Jak zapowiada nadawca, food truck Pasibusa pozostanie na placu Europejskim w Warszawie do ostatniego burgera i będzie oferować też inne pozycje z menu sieci.

Rock Radio promuje akcję „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” i transmisję na antenie - na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.

„Powstanie Rock Radia” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...
reklama