reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Nature HD/Viasat History HD zakończy nadawanie w Polsce

dodano: 2020-10-07 07:12 | aktualizacja: 2020-10-08 21:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Viasat Nature HD Viasat History HD Z końcem października br. nadawanie w Polsce zakończy Viasat Nature HD/Viasat History HD, wynika z informacji satkurier.pl. Ta międzynarodowa stacja telewizyjna (opatrzona również polską ścieżką dźwiękową), na której ofertę składają się pasma Viasat History HD i Viasat Nature HD, jest obecna w ofertach wybranych sieci kablowych. Uwaga! Nie należy mylić Viasat Nature HD/Viasat History HD z Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Nature HD, gdyż są to inne, osobne stacje.

Viasat Nature HD Viasat History HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viasat History HD jest kanałem dokumentalnym o zróżnicowanej tematyce, będącym mieszanką historii starożytnej i najnowszej, w którym za pośrednictwem szerokiej gamy programów, począwszy od nagradzanych programów dokumentalnych po urzekające dramaty historyczne, jego odbiorcom przybliżana jest historia kultury, historia, muzyki pop oraz biografie słynnych ludzi.

Viasat Nature HD jest kanałem przyrodniczym oferującym wyróżnione wieloma nagrodami, wzruszające programy opowiadające o życiu zwierząt, świecie przyrody i ludziach związanych ze środowiskiem naturalnym naszej planety.

Viasat Nature HD jest emitowany w godz. 6:00 - 18.00, a Viasat History HD w godz. 18:00 - 6:00 (dzielą one ze sobą czas antenowy). Dosył dla operatorów kablowych w wielu krajach prowadzony jest przez satelitę Astra 4A (4,8°E).

Nadawcą kanału Viasat Nature HD/Viasat History HD jest Viasat World Limited. To międzynarodowy koncern medialny, którego portfolio obejmuje produkcje dokumentalne, rozrywkowe, teatralne, filmowe i sportowe. Obok Viasat Nature HD/Viasat History HD na polskim rynku oferowane są także: Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature HD, które przywracają do życia historię, przybliżają sekrety natury i dostarczają emocjonującej rozrywki, oraz Epic Drama HD prezentujący niezwykłe seriale dramatyczne z całego świata.

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do Viasat World Limited z prośbą o oficjalny komentarz dotyczący planowanego wyłączenia Viasat Nature HD/Viasat History HD.
 

- Potwierdzamy, że kanał łączony Viasat Nature/Viasat History HD kończy nadawanie w Polsce z końcem października - przekazał satkurier.pl Viasat World Limited, nie wyjaśniając powodu zamknięcia kanału.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama