reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci Kids - nowa wersja aplikacji mobilnej [wideo]

dodano: 2020-10-07 11:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci/satkurier.pl

Da Vinci Kids aplikacja Da Vinci Kids, rozrywkowa platforma edukacyjna dla dzieci, ogłasza wprowadzenie na rynek zupełnie nowej wersji swojej aplikacji mobilnej. Odświeżona aplikacja Da Vinci Kids, pełna nowych funkcjonalności i aktualizacji, ma nadal tę samą misję - wzbudzania u dziecka ciekawości świata i chęci do pogłębiania wiedzy u dzieci i rodzin na całym świecie. - Obecne ulepszenia zapewniają dzieciom więcej ekscytujących wrażeń: będzie ciekawiej, mądrzej i z jeszcze większą dawką radości i energii - informuje Da Vinci.

Da Vinci Kids aplikacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co nowego:
  • Zupełnie nowe gry i łamigłówki,
  • Treści dobrane wokół tematów, takich jak kodowanie, rozwiązywanie problemów i kreatywność, ale też historia, sztuka, przyroda,
  • Spersonalizowane profile dzieci z nowymi opcjami awatarów,
  • Aż sześć profili na jednej subskrypcji i możliwość logowania na sześciu urządzeniach,
  • Poziom nauczania dostosowany do wieku dziecka,
  • Szybkość - natychmiastowe przechodzenie do ulubionych rzeczy,
  • Łatwiejsza nawigacja - dzieci mogą szybko odkrywać swoje ulubione filmiki i gry.
 

- Jest nam niezwykle miło podzielić się, zarówno z rodzicami, jak i dziećmi, najnowszą wersją aplikacji edukacyjnej Da Vinci Kids - mówi Estelle Lloyd, współzałożycielka i dyrektor operacyjna Azoomee / Da Vinci. - Wprowadziliśmy liczne ulepszenia w oparciu o to, czego chcą dzieci, technologicznie opierając się na przetestowanych i nagradzanych rozwiązaniach. Nasza aplikacja zapewnia dzieciom wyjątkowe treści, które będą bawić, rozwijać, doradzać i uczyć. Pełne odcinki programów telewizyjnych znane z anteny stacji Da Vinci oraz gry rozwijające myślenie i wyobraźnię, to razem kompendium wiedzy dostępne na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dostępna do pobrania w App Store i Google Play. Aby korzystać z treści dostępnych w aplikacji, należy wykupić subskrypcję (10 zł za jeden miesiąc, 55 zł za 6 miesięcy lub 60 zł za 12 miesięcy z góry). Pierwsze 7 dni korzystania gratis - można wówczas zrezygnować w dowolnym momencie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...