reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-23 - 2020-10-24 - 2020-10-25

Sport w polskiej TV 10.10.2020

dodano: 2020-10-08 21:03 | aktualizacja: 2020-10-09 17:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału French Open: Iga Świątek – Sofia Kenin. Transmisje live z Ligi Narodów UEFA w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 55: 
Scott Askham – Mamed Khalidov
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski 
 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 1: 
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

12:00 Formuła 1: Grand Prix Eifelu:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 1: 
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Eifelu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

15:00 Tenis: French Open:
I. Świątek – S. Kenin

18:15 Tenis: French Open:
M. Pavic/B. Soares – K. Krawietz/A. Mies
 
Eurosport 2

12:25 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:  
Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Słowacja:
Wyścig
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Virginia Water:
3. runda

20:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
2. runda
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
KS Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Edward Durda

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz 
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Wyspy Owcze - Łotwa
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Liechtenstein – Gibraltar
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia – ŁKS Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Studio po finale French Open singla kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Asseco Resovia Rzeszów

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Marlon Moraes – Cory Sandhagen
 
Polsat Sport Extra

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Czarnogóra – Azerbejdżan

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Hiszpania – Szwajcaria

23:00 Boks: Gala, Stratford: 
Liam Williams – Andrew Robinson
 
Polsat Sport Fight

15:00 Rugby: Rugby Europe Trophy: 
Polska – Ukraina

20:00 Boks: Gala, Stratford: 
Liam Williams – Andrew Robinson
 
Polsat Sport News

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Luksemburg – Cypr

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
HydroTruck Radom – Trefl Sopot

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Ukraina – Niemcy
 
Super Polsat

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 1: 
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye Basketbol – Tofaş
Komentarz: Piotr Wesołowicz

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Beşiktaş Sompo Sigorta
Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – Petkim Spor
Komentarz: Jakub Ryś

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Jakub Ryś

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Concord:
Wyścig

   
TVN

15:00 Tenis: French Open:
I. Świątek – S. Kenin
 
TVP Sport

10:10 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź – Medyk Konin
Komentarz: Tomasz Jasina

12:10 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross elity kobiet

15:40 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Tarnów – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź

18:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Wigry Suwałki – Motor Lublin
Komentarz: Aleksander Roj

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Hiszpania – Szwajcaria
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama