reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-02-28 - 2021-03-01 - 2021-03-02

Sport w polskiej TV 11.10.2020

dodano: 2020-10-09 20:10 | aktualizacja: 2020-10-10 23:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Narodów UEFA: Polska – Włochy. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
DKV Joventut Badalona – RETABet Bilbao Basket
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Now

11:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series: 
4. runda
 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 2: 
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

14:05 Formuła 1: Grand Prix Eifelu:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski
 
Eleven Sports 2

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 2: 
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

09:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Słowacja:
Wyścig 1 

11:30 Tenis: French Open:
Finał debla kobiet

15:00 Tenis: French Open:
Finał singla mężczyzn
 
Eurosport 2

12:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Słowacja:
Wyścig 2

13:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 9
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Virginia Water:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord:
Wyścig
Komentarz: Szymon Twórz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

11:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series: 
4. runda

14:00 Żużel: eWinner 1 liga żużlowa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp.

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat

14:05 Formuła 1: Grand Prix Eifelu:
Wyścig 
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
CPRF – MFK Tiumeń

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Anglia – Belgia

20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
FC Barcelona – ElPozo Murcia FS
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Bośnia i Hercegowina – Holandia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Irlandia Północna – Austria
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Szkocja – Słowacja
 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Rosja – Turcja
 
Polsat Sport Premium 5

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Chorwacja – Szwecja
 
Polsat Sport Premium 6

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Chorwacja – Szwecja
 
Polsat Sport

12:40 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Korona Kielce – Odra Opole

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel [mecz odwołany]

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Polska – Włochy
 
Polsat Sport Extra

12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
GTK Gliwice – Pszczółka Start Lublin

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Irlandia – Walia

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Francja – Portugalia
 
Polsat Sport News

11:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Norwegia – Rumunia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Islandia – Dania
 
Sportklub

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
DKV Joventut Badalona – RETABet Bilbao Basket
Komentarz: Radosław Spiak

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Frutt Extra Bursaspor – Gaziantep Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Polska – Włochy
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Polonia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Polska – Włochy
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

10:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak 

13:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak 

15:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2020:
Wielka Warszawska
Komentarz: Jarosław Idzi 

16:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Polska – Włochy
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

499 zł Więcej...
reklama