reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Filip Gurłacz jako były chłopak Taylor Swift

dodano: 2020-10-10 11:03 | aktualizacja: 2020-10-10 19:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W sobotę, 10 października br. o godz. 22:05 na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo ósmy odcinek trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Group. Wcześniejsze edycje tego widowiska, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music. A czego możemy spodziewać się w nowym odcinku tego programu? Kamila Boruta wystąpi jako Madonna Louise Ciccone, a Filip Gurłacz jako Harry Styles.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Być jak Madonna Louise Ciccone!

W ósmym odcinku trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Kamila Boruta wcieli się w ikonę popkultury. Są takie wokalno-taneczne wyzwania, które mogą wydawać się niemożliwe do zrealizowania. Tym razem aktorka zmierzyła się z „Music”, jednym z najlepiej sprzedających się singli, jakie wydała Madonna Louise Ciccone. Na jakie oceny zasługuje jej kolejna metamorfoza w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Madonna Louise Ciccone to jedna z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek w historii. Mimo słów krytyków, którzy niejednokrotnie podważali jej talent wokalny, zrobiła gigantyczną karierę i sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wizerunek grzecznej dziewczynki był jej zdecydowanie obcy. Za szokujące uznano między innymi jej namiętny pocałunek z wokalistką i aktorką Britney Spears. Skandaliczne było m.in. zaśpiewanie utworu „Live To Tell” w pozycji wiszącej na krzyżu.

Przed Kamilą Borutą postawiono naprawdę trudne zadanie. I aktorskie i wokalne. Czego obawiała się bardziej?

- Trudno jest podejść do niej wokalnie. Będzie mi bardzo ciężko, ale postaram się fałszować tak jak Madonna

- powiedziała w rozmowie z Maciejem Dowborem.


Jak aktorka zaprezentowała się w hicie „Music”? O tym widzowie przekonają się oglądając ósmy odcinek trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat.

Filip Gurłacz został byłym chłopakiem Taylor Swift!

Wokalista Harry Styles zrobił największą solową karierę spośród członków zespołu One Direction. Jego drugi album „Fine Line” zanotował ponad milion sprzedanych egzemplarzy, a w Polsce uzyskał status platyny. „Adore You” to trzeci singiel artysty z tej płyty. Tekst piosenki mówi o oddaniu i bezgranicznej miłości, a klip nakręcony został na fikcyjnej wyspie, przewrotnie nazwanej Eroda.

Taka sytuacja mogła się wydarzyć tylko w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wśród wielu emocjonujących występów ósmego odcinka trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” ten zapowiadał się bardzo ciekawie. Także dlatego, że współczesne przeboje żyją swoim muzycznym życiem tu i teraz, a piosenka „Adore You” z 2019 roku oraz teledysk nadal są świeżo w pamięci fanów. Oto Filip Gurłacz jako Harry Styles.

Jak w tej roli widzi się Filip Gurłacz?

- Do tej pory nie miałem postaci, która byłaby tak introwertyczna - stwierdził. - Jest trochę jakby zamknięty w swoim pudełku i w tym pudełku zostaje przez całe wykonanie - przyznał w rozmowie z Maciejem Dowborem. - Cieszę się, że przez chwilę mogłem być byłym chłopakiem Taylor Swift - dodał.


Co wyszło z tej metamorfozy? O tym widzowie przekonają się oglądając ósmy odcinek trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat (więcej tutaj).
 
Filip Gurłacz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Filip Gurłacz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Kamila Boruta w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Kamila Boruta w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 13., nowe odcinki, emisja w soboty około godz. 22:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 76mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 76mm

195 zł Więcej...