reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Popularne show przyczyną skandalu na Ukrainie

dodano: 2020-10-11 10:53 | aktualizacja: 2020-10-11 17:43
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Show Maskarad na kanale 1+1 Ukraińska grupa 1+1 Media ogłosiła zamiar obrony honoru i reputacji biznesowej kanału telewizyjnego 1+1 w sądzie, odpowiadając na oświadczenie swojej konkurencji Media Group Ukraine (TRK Ukraina) z 6 października 2020 r..

https://tsn.ua/ru/glamur/shou-maskarad-chto-proishodilo-za-kulisami-semok-1632499.html
Show Maskarad na kanale 1+1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bezpośrednie oskarżenia o plagiat i inne kategoryczne zarzuty, niepotwierdzone orzeczeniem sądu, rzucają cień na budowaną od lat reputację kanału 1+1 i koncernu 1+1 Media.

Mając na uwadze ewentualny wpływ pewnych wypowiedzi na relacje grupy z partnerami zarówno na Ukrainie, jak i na świecie, firma TRK Studio 1+1 wszczyna pozew o ochronę swojego honoru i reputacji biznesowej.

1+1 Media nabyło prawo do zakupu i adaptowania programu telewizyjnego, w którym widziało duży potencjał.
Słynne show „Mysteries In The Spotlight”, zwielokrotnione kreatywnością, profesjonalizmem i autorskimi rozwiązaniami zespołu Big Entertaintment Shows, od początku było skazane na sukces. Oczekiwano, że niezwykły start i wysokie oceny pierwszego odcinka „Maskarad” na antenie 1+1 nikogo nie pozostawią obojętnym. Dlatego grupa jest zaskoczona dobraniem słów swoich konkurencyjnych kolegów w reakcji na osiągnięcia.

Program „Maskarad” jest adaptacją rumuńskiego formatu „Mysteries In The Spotlight”, zakupionego od właściciela firmy Antena TV Group.
Unikalną cechą formatu jest konfrontacja dwóch gwiazdorskich drużyn, które rywalizują o prawo do odkrycia gwiazdy (osobowości), ukrytej w fantazyjnym stroju. Dodatkowo kanał 1+1 wdrożył w procesie adaptacji formatu szereg własnych rozwiązań. Pomimo sukcesu, z jakim odbyła się premiera „Maskarady” (udział wyniósł 17,6% w widowni 18-54), to grupa medialna ma tendencję do postrzegania oskarżeń jako elementu nieuczciwej konkurencji o uwagę widza. Teraz sprawę rozstrzygnie sąd.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak balkonowy prosty 40cm

Stojak uniwersalny instalowany pionowo do barierki balkonowej.

30 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama