reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Popularne show przyczyną skandalu na Ukrainie

dodano: 2020-10-11 10:53 | aktualizacja: 2020-10-11 17:43
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Show Maskarad na kanale 1+1 Ukraińska grupa 1+1 Media ogłosiła zamiar obrony honoru i reputacji biznesowej kanału telewizyjnego 1+1 w sądzie, odpowiadając na oświadczenie swojej konkurencji Media Group Ukraine (TRK Ukraina) z 6 października 2020 r..

https://tsn.ua/ru/glamur/shou-maskarad-chto-proishodilo-za-kulisami-semok-1632499.html
Show Maskarad na kanale 1+1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bezpośrednie oskarżenia o plagiat i inne kategoryczne zarzuty, niepotwierdzone orzeczeniem sądu, rzucają cień na budowaną od lat reputację kanału 1+1 i koncernu 1+1 Media.

Mając na uwadze ewentualny wpływ pewnych wypowiedzi na relacje grupy z partnerami zarówno na Ukrainie, jak i na świecie, firma TRK Studio 1+1 wszczyna pozew o ochronę swojego honoru i reputacji biznesowej.

1+1 Media nabyło prawo do zakupu i adaptowania programu telewizyjnego, w którym widziało duży potencjał.
Słynne show „Mysteries In The Spotlight”, zwielokrotnione kreatywnością, profesjonalizmem i autorskimi rozwiązaniami zespołu Big Entertaintment Shows, od początku było skazane na sukces. Oczekiwano, że niezwykły start i wysokie oceny pierwszego odcinka „Maskarad” na antenie 1+1 nikogo nie pozostawią obojętnym. Dlatego grupa jest zaskoczona dobraniem słów swoich konkurencyjnych kolegów w reakcji na osiągnięcia.

Program „Maskarad” jest adaptacją rumuńskiego formatu „Mysteries In The Spotlight”, zakupionego od właściciela firmy Antena TV Group.
Unikalną cechą formatu jest konfrontacja dwóch gwiazdorskich drużyn, które rywalizują o prawo do odkrycia gwiazdy (osobowości), ukrytej w fantazyjnym stroju. Dodatkowo kanał 1+1 wdrożył w procesie adaptacji formatu szereg własnych rozwiązań. Pomimo sukcesu, z jakim odbyła się premiera „Maskarady” (udział wyniósł 17,6% w widowni 18-54), to grupa medialna ma tendencję do postrzegania oskarżeń jako elementu nieuczciwej konkurencji o uwagę widza. Teraz sprawę rozstrzygnie sąd.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...