reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maciej Maciejowski i Tomasz Marszałł odchodzą z TVN Grupy Discovery

dodano: 2020-10-12 12:08
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN Grupa Discovery Z końcem października br. Maciej Maciejowski, odpowiedzialny za obszar digital, i Tomasz Marszałł, odpowiedzialny za marketing, odchodzą z TVN Grupa Discovery.

Od lewej: Edward Miszczak, Tomasz Marszałł, fot. TVN
Edward Miszczak Tomasz Marszałł fot. TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo dziękuję Maćkowi i Tomkowi za ich znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Życzę im wielu sukcesów zawodowych w przyszłości - powiedziała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

- Lata pracy w TVN były dla mnie niezwykle inspirujące. To wspaniała firma i ludzie, którym szczególnie chcę podziękować. Moje plany zawodowe idą inną drogą i cieszę się na nowe cyfrowe wyzwania - powiedział Maciej Maciejowski.

- TVN to od zawsze fantastyczni ludzie, którzy tworzą najlepszą telewizję. Miałem przywilej pracować z najwybitniejszymi w swoim fachu. Dziś, udając się w dalszą drogę zawodową, chciałbym podziękować. Tym, dzięki którym pokochałem telewizję oraz mojemu zespołowi - wspaniałym ludziom. Wiem, że zawsze mogłem liczyć na ich wielkie pokłady kreatywności, zaangażowania i wsparcie. Jestem dumny z naszych wspólnych projektów i wiem, że jeszcze niejeden sukces przed Wami - powiedział Tomasz Marszałł.

TVN Grupa Discovery nie planuje rekrutacji na stanowiska Maciejowskiego i Marszałła. W najbliższym czasie zespół odpowiedzialny za cyfrową działalność spółki będzie podlegał bezpośrednio Katarzynie Kieli. Z kolei opiekę nad marketingiem przejmie Marcin Bogłowski, szef zespołu Consumer Insights & Data.


Maciej Maciejowski z mediami związany jest zawodowo od 2000 roku. Karierę rozpoczął w dziale marketingu Onet.pl S.A., gdzie do 2004 roku odpowiadał za kluczowe projekty. W 2004 roku dołączył do TVN jako menadżer ds. marketingu kanałów tematycznych TVN24, TVN Style, TVN Turbo i TVN Meteo. W 2006 awansował na stanowisko dyrektora kanału TVN Turbo oraz project managera portalu newsowego TVN24.pl. Od 2008 do 2011 odpowiadał za kanał telewizyjny i stronę internetową TVN Warszawa. W 2011 roku został mianowany zastępcą dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych: TVN7, TVN Style, TVN Turbo oraz iTVN. Na przestrzeni lat odpowiadał również za dystrybucję oraz działania online’owe. Do jego sukcesów należy zaliczyć też start kanału HGTV Home & Garden w Polsce w 2017 roku. Maciej Maciejowski ukończył studia Warsaw-Illinois Executive MBA, jest również absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. W 2009 roku uczestniczył w programie stypendialnym Departamentu Stanu USA „International Visitor Leadership Program”.

Tomasz Marszałł od stycznia 2019 roku jest członkiem zarządu TVN S.A. oraz dyrektorem departamentu marketingu i komunikacji TVN i Discovery Polska. W latach 2015-2018 był członkiem zarządu TVN Media Sp. z o.o. Odpowiadał za planowanie i wdrożenie kompleksowej strategii marketingu i komunikacji, jak również za budowę świadomości i promocję marki nadawcy. Koordynuje całość działań marketingowo-komunikacyjnych, w tym strategię marketingową, autopromocję, promocję zewnętrzną, PR w TVN i Discovery Polska. Do TVN i Discovery Polska przeszedł z PKO Banku Polskiego, gdzie z sukcesem zrealizował wyzwanie odświeżenia wizerunku pracodawcy. Jego dokonania zyskały w branży szerokie uznanie, co przyczyniło się do przyznania mu wielu nagród i wyróżnień, m.in. 11 EFFIE Awards, w tym EFFIE Grand Prix Long Term Marketing Excellence, Top 50 European CMO by The Internationalist, Grand Prix i tytułu "Dyrektora Marketingu 2011 roku” oraz tytułu „Człowieka marketingu i sprzedaży 2014 roku” w konkursie magazynu „Brief”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...