reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Four. Bitwa o sławę” znów w Polsacie

dodano: 2020-10-12 10:07 | aktualizacja: 2020-10-12 19:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „The Four. Bitwa o sławę” W piątek, 16 października br. o godz. 22:10 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu „The Four. Bitwa o sławę”. Widowisko to pojawi się na antenie po przerwie spowodowanej wstrzymaniem zdjęć w związku z zagrożeniem koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce. Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym programu na zlecenie Telewizji Polsat jest Rochstar. Wystąpią Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Sabina Jeszka, Karolina Leszko, Jakub Krupski, Sami Harb, Igor Herbut i Jakub Badach.

Polsat „The Four. Bitwa o sławę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Muzyczne trzęsienie ziemi, epickie bitwy i prawdziwe talenty! „The Four. Bitwa o sławę” zaczyna się tam, gdzie kończą się inne programy - od najlepszych. Czworga silnych, zdolnych i ambitnych wokalistów. Czeka ich ekstremalna rywalizacja, bo w tym programie pojedynki wokalne nigdy się nie kończą. W piątek, 16 października br. rewolucyjny talent show wraca na antenę Polsatu. Widzowie zobaczą cztery odcinki polskiej edycji „The Four. Bitwa o sławę” nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii, a w piątek, 13 listopada wielki finał „na żywo”! Ten odcinek specjalny będzie realizowany bez udziału publiczności, przy zastosowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie za pomocą głosowania internetowego „na żywo”! - informuje nadawca.


Harmonogram produkcji „The Four. Bitwa o sławę” zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień br. Po nagraniu połowy serii, czyli czterech z ośmiu planowanych odcinków, wybuchła pandemia. Twórcy progrsamu „The Four. Bitwa o sławę” nie mogli kontynuować nagrań, ponieważ ten format zakłada obecność w studiu blisko 500-osobowej publiczności decydującej o losach uczestników. W trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników oraz osób pracujących przy tworzeniu widowiska podjęto decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie. Przypomnijmy, iż telewizja Polsat wyemitowała premierowo dwa pierwsze odcinki programu „The Four. Bitwa o sławę” w soboty, 7 i 14 marca br. o godzinie 20:05.

Jak informuje nadawca, jeszcze wiosną br. po tygodniach poszukiwań jury programu „The Four. Bitwa o sławę” wybrało cztery osoby o zadatkach na gwiazdy, które zajęły najgorętsze krzesła tego roku. Sabina Jeszka, Karolina Leszko, Jakub Krupski i Sami Harb są gotowi na zrobienie wielkiej muzycznej kariery, ale nie mogą być pewni swojej pozycji.

Sabina Jeszka - wokalista, autorka tekstów i muzyki. Od wielu lat widzowie mogą podziwiać jej talent we wszystkich stacjach telewizyjnych w kraju, m. in. w programie TVP1 „Jaka to melodia?”.

Karolina Leszko - choć w jej żyłach płynie jazz, realizuje swoje muzyczne pasje na każdym polu. Oprócz udziału w wielu widowiskach, ma na koncie także duet z Michaelem Buble.

Jakub Krupski - dotarł do finału programu Polsatu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Wokalista takich formacji jak Tune i YU.

Sami Harb - pochodzi z New Jersey w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Brał udział w polskiej edycji programu TVP2 „The Voice of Poland”, lecz dopiero teraz czuje, że może wygrać „Bitwę o sławę”.

Kto stanie im na drodze do sławy? Kto wyzwie ich na pojedynek? Kto zajmie ich miejsce? Chętnych do kariery i sławy nie brakuje. Co tydzień w studiu pojawią się nowi śmiałkowie gotowi walczyć o sławę i miejsce w programie. Ale zanim uczestnik stoczy muzyczną bitwę czeka go przesłuchanie przed jury. Występy wokalistów ocenią: jeden z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia - Igor Herbut, niekwestionowany autorytet w dziedzinie wokalistyki, nie tylko jazzowej - Jakub Badach, i polska gwiazda światowego formatu, której hity nie schodzą z list przebojów - Natalia Nykiel. Program poprowadzi jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych wokalistek Natalia Szroeder.

W piątek, 16 października br. o godzinie 22:10 „The Four. Bitwa o sławę” wraca na antenę Polsatu. Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał „na żywo”. Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel Czwórki. W finale powróci dwoje z nich, aby go odzyskać. Rywalizacja będzie bardzo zacięta, gdyż członkowie Czwórki będą musieli mierzyć się nie tylko z nimi, ale również ze sobą nawzajem. Tylko jeden z nich zostanie zwycięzcą polskiej edycji programu „The Four. Bitwa o sławę”. A o tym, kto wygra zdecydują widzowie w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych.

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym widowiska na zlecenie telewizji Polsat jest Rochstar (więcej tutaj).
 
Natalia Szroeder w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Natalia Szroeder w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Natalia Nykiel w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Natalia Nykiel w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Natalia Nykiel w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Natalia Nykiel w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: Krystian Szczęsny
Sabina Jeszka w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF
Sabina Jeszka w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF
Karolina Leszko i Sabina Jeszka w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF
Karolina Leszko i Sabina Jeszka w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF
Karolina Leszko w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF
Karolina Leszko w programie „The Four. Bitwa o sławę”, foto: WBF


„The Four. Bitwa o sławę” - emisja w piątki (od 16 października 2020 roku) o godz. 22:10 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...