reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Start „T-Mobile na kartę” w nowym wydaniu

dodano: 2020-10-14 00:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: T-Mobile

T-mobile 30Gb bez limitu xxl go 360px.jpg Trzy odświeżone warianty starterów dopasowane do różnych potrzeb klientów, płynna i zaawansowana technologicznie obsługa, a przede wszystkim konkurencyjna oferta – tak w skrócie prezentuje się nowa oferta „T-Mobile na kartę”, po którą klienci mogą sięgnąć od 13 października. Osoby stawiające na elastyczność i mobilność z pewnością docenią ofertę „Bez limitu L”, w której za 30 zł otrzymają 30 GB (15 GB z oferty i 15 GB po doładowaniu konta), usługę Supernet Video DVD oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

T-Mobile
321go oferta tmobile na karte wydaniu 30GB bez limitu 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe czasy wymagają nowych narzędzi, dzięki którym możemy swobodnie i komfortowo poruszać się w zmieniającym się otoczeniu. Ostatnie miesiące sprawiły, że niezawodny dostęp do sieci, kontakt z bliskimi, którzy czasami muszą być daleko, jak i konsumpcja wirtualnej rozrywki weszły na zupełnie nowe poziomy. Jak odnaleźć się w tym nowym, cyfrowym i bardzo szybkim tempie życia? Wystarczy sięgnąć po nowy starter i ofertę „T-Mobile na kartę”, doładować konto i… GO! – można śmiało wyruszać w cyfrową przygodę.

Dla każdego coś dobrego
W nowej ofercie „T-Mobile na kartę” każdy znajdzie dla siebie odpowiedni wariant. Osoby, które w sieci czują się jak ryby w wodzie, z pewnością postawią na opcję „Bez limitu L”. Przy zakupie startera, doładowaniu konta np. na www.doladowania.t-mobile.pl lub w aplikacji „Mój T‑Mobile” i aktywacji oferty „Bez limitu L” za 30 zł użytkownicy otrzymują na 30 dni nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30 GB oraz usługę Supernet Video DVD. Dzięki tej ostatniej mogą korzystać z aż 16 serwisów wideo, takich jak np. YouTube czy TikTok, bez wykorzystywania cennych gigabajtów. Co w takim razie zrobić z pozostałymi 30 GB w pakiecie? Klientom T‑Mobile pomysłów z pewnością nie zabraknie, ale przy takiej liczbie gigabajtów problemem może okazać czas – gdyby np. chcieć wykorzystać 30 GB wyłącznie na słuchanie muzyki online, potrzebnych byłoby aż 398 godzin!

Dla osób z nieco mniejszymi wymaganiami w zakresie liczby godzin spędzanych w internecie odpowiedni okaże się wariant „Bez limitu M”. Decydując się na zakup startera za 5 zł, doładowanie konta za 25 zł oraz aktywację oferty użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB na 30 dni.

T-Mobile nie zapomina również o klientach, którzy postrzegają się jako cyfrowych minimalistów. Dla tych użytkowników optymalny będzie zakup startera za 5 zł, doładowanie konta i aktywacja wariantu „Bez limitu S” za 20 zł – zestaw ten zapewni klientowi nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB internetu na 30 dni.

Cyfrowy = wygodny
Choć potrzeby ofertowe klientów „T-Mobile na kartę” są różne, to bez wątpienia łączy ich jedno: wymaganie wysokiej jakości. Aby w czasach permanentnej, cyfrowej zmiany nadążyć za nowymi oczekiwaniami użytkowników, operator przemodelował swój sposób myślenia o tworzeniu produktów i usług i wdrożył w całej organizacji zwinne zarządzanie, czyli „agile”. Model ten pozwala na zautomatyzowanie wiele procesów wewnętrznych, w tym testy produktów, oraz wyraźne skrócenie czasu prac nad produktami.

Najnowsza odsłona oferty „T-Mobile na kartę” to pierwszy w historii firmy produkt od początku zbudowany i przetestowany w systemie agile. Opracowanie od początku architektury technologicznej taryfy, badania i testy zajęły jej twórcom dziewięć miesięcy i zaowocowały m.in. stworzeniem znacznie bardziej komfortowego i płynnego doświadczenia użytkownika. Oprócz tego – bez względu na wybór startera czy wielkości pakietu – klienci korzystający z taryfy GO! otrzymują darmowe GB po każdym doładowaniu. Co równie ważne, dodatkowe gigabajty nie przepadają, a użytkownicy mogą zbierać je na swoim koncie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...