reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysoki pressing” - nowy magazyn Canal+ Sport

dodano: 2020-10-14 11:36 | aktualizacja: 2020-10-15 21:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Canal+ Sport Od niedzieli, 18 października o godz. 10:00 co tydzień emitowany będzie nowy, trwający niecałą godzinę magazyn na żywo CANAL+ Sport „Wysoki pressing”. Program będzie prowadzony na zmianę przez dziennikarkę Darię Kabałę-Malarz, prywatnie żonę piłkarza Arkadiusza Malarza, i przez Michała Kołodziejczyka, dyrektora redakcji sportowej CANAL+. Program będzie realizowany we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

Daria Kabała-Malarz i Michał Kołodziejczyk @Michal_Kolo Twitter
Wysoki pressing Daria Kabała-Malarz Michał Kołodziejczyk CANAL+ Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszym odcinku „Wysokiego pressingu” gośćmi Darii Kabały-Malarz i Michała Kołodziejczyka będą: Mateusz Borek, Jacek Kurowski i Piotr Żelazny. Całość będzie nadawana na żywo z Rotundy PKO w Warszawie.
 

„Wysoki pressing” to kolejna po „Jej Wysokości Premier League” piłkarska nowość o charakterze informacyjno-publicystycznym w CANAL+ Sport. Poniedziałkowy magazyn poświęcony jest stricte wyspiarskiemu futbolowi, natomiast nowy program będzie miał dużo szerszą formułę. Niedzielne przedpołudnie to świetna pora na ciekawą, spokojną rozmowę o najważniejszych piłkarskich wydarzeniach tygodnia. Będą fantastyczni goście, dużo informacji, komentarzy i analiz, a także zapowiedzi tego, co czeka na piłkarskich fanów w CANAL+ - mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

- To będzie program, który wielu naszym widzom będzie przypominał „Piłkę z góry”, ale to nie będzie „Piłka z góry”. Program da widzom czas. Czas, którego w naszym świecie bardzo brakuje, w telewizjach sportowych również jest go mało, a my chcemy go mieć trochę więcej. Chcemy też mieć fantastycznych gości, którzy o piłce zawsze chętnie porozmawiają. „Wysoki Pressing”. Tutaj dyskusja będzie na najwyższym poziomie - mówi dziennikarka CANAL+ Sport, Daria Kabała-Malarz.


Wysoki pressing
Premiera: 18 października (niedziela), godz. 10:00 w CANAL+ Sport
Emisja: w każdą niedzielę, godz. 10:00, CANAL+ Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...