reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Okazje w sieci UPC Polska

dodano: 2020-10-15 10:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Okazje/satkurier.pl

TV Okazje Od 15 października br. dostęp do kanału TV Okazje zyskali również abonenci oferty telewizyjnej UPC Polska. To już 54. sieć, która nawiązała współpracę tym kanałem teleshoppingowym, informuje nadawca. Kanał TV Okazje w jakości HD wzmocnił ofertę pakietów Select i Max - można go znaleźć na dekoderach UPC TV 4K Box i Horizon na pozycji 107 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 121.

TV Okazje TVO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, obecnie w Polsce kanał TV Okazje ma już zasięg ponad 10 mln abonentów. Program TV Okazje można również zobaczyć w 18 stacjach telewizyjnych oraz w Internecie, za pośrednictwem telewizji internetowej Ipla.
 

- Teleshopping swoją rosnącą popularność zawdzięcza prostym i wygodnym zakupom. Wszystkie produkty są prezentowane przez prowadzących i znanych gości, którzy są specjalistami w danej dziedzinie. Produkty z reklam telewizyjnych można zamówić, dzwoniąc na 24-godzinną infolinię lub za pośrednictwem sklepu internetowego tvokazje.pl - informuje TV Okazje.

Stacja TV Okazje wystartowała 2 października 2017 roku, pod nazwą TVO. Natomiast 1 marca 2018 przeszła rebranding na TV Okazje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama