reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Okazje w sieci UPC Polska

dodano: 2020-10-15 10:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Okazje/satkurier.pl

TV Okazje Od 15 października br. dostęp do kanału TV Okazje zyskali również abonenci oferty telewizyjnej UPC Polska. To już 54. sieć, która nawiązała współpracę tym kanałem teleshoppingowym, informuje nadawca. Kanał TV Okazje w jakości HD wzmocnił ofertę pakietów Select i Max - można go znaleźć na dekoderach UPC TV 4K Box i Horizon na pozycji 107 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 121.

TV Okazje TVO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, obecnie w Polsce kanał TV Okazje ma już zasięg ponad 10 mln abonentów. Program TV Okazje można również zobaczyć w 18 stacjach telewizyjnych oraz w Internecie, za pośrednictwem telewizji internetowej Ipla.
 

- Teleshopping swoją rosnącą popularność zawdzięcza prostym i wygodnym zakupom. Wszystkie produkty są prezentowane przez prowadzących i znanych gości, którzy są specjalistami w danej dziedzinie. Produkty z reklam telewizyjnych można zamówić, dzwoniąc na 24-godzinną infolinię lub za pośrednictwem sklepu internetowego tvokazje.pl - informuje TV Okazje.

Stacja TV Okazje wystartowała 2 października 2017 roku, pod nazwą TVO. Natomiast 1 marca 2018 przeszła rebranding na TV Okazje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama