reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” w TVN i TTV

dodano: 2020-10-12 19:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Media/TTV

Katarzyna Bosacka Co nas truje Jak jeść mądrze? Czy istnieją zdrowsze alternatywy dla znanych już wcześniej produktów? Co zrobić, żeby zmienić nawyki żywieniowe metodą małych kroków? „MądrzeJEMY” to program, w którym dziesięcioro uczestników pod okiem Katarzyny Bosackiej podejmie próbę zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń kulinarnych. Nowość „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” na antenie TVN, TTV oraz w serwisie Player.

TTV/TVN
Bosacka Madrzejemy TTV TVN 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu 10 tygodni prowadząca program Katarzyna Bosacka razem z uczestnikami projektu „MądrzeJEMY” zgłębi tematykę zdrowego odżywiania i dokonywania mądrych wyborów. Wszystko po to, by jeść i żyć bardziej świadomie. Uczestnicy przejdą przez serię eksperymentów związanych z codziennym nawykami żywieniowymi. W każdym z odcinków prowadząca doradzi, po jakie produkty warto sięgać, aby jeść mądrze. Sprawdzi również sklepowe półki i rozszyfruje etykiety produktów, wskazując na ich dobre i złe składniki. W programie odwiedzimy także gospodarstwa i fermy lokalnych producentów. Pokażemy, jak powstają najlepszej jakości produkty spożywcze, które trafiają na sklepowe półki, a finalnie na nasz talerz?
 
Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 24 października. „MądrzeJEMY” emitowane będzie na antenie TVN, TTV oraz w serwisie Player.

Na potrzeby programu powstała dedykowana strona internetowa, zawierająca materiały edukacyjne z zakresu zdrowego odżywiania oraz konkurs – podziel się swoimi racjonalnymi praktykami żywieniowymi w formie przepisów kulinarnych. W kolejnych tygodniach widzowie będą mogli zaprezentować swoje propozycje dań pełnych zdrowia na każdy z 5 posiłków w ciągu dnia. Szczegóły konkursu już 26 października na stronie konkurs.tvn.pl.

Akcja jest wspólną inicjatywą TVN Grupa Discovery oraz Carrefour Polska. Za koncepcję i działania strategiczne oraz planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime oraz Dom Mediowy Arena Media. 
 

Źródło: ttv.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...