reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hudson i Rex” 2 w kanale Stopklatka

dodano: 2020-10-15 22:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka/satkurier.pl

Stopklatka „Hudson i Rex” W soboty i niedziele o godz. 10:00, od 31 października br., widzowie kanału Stopklatka będą mogli oglądać premierowo drugi sezon kanadyjskiego serialu „Hudson i Rex” („Hudson & Rex”), nawiązującego do emitowanej w Stopklatce, Kino TV i AXN White produkcji „Komisarz Rex” („Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale). Serial „Hudson i Rex” mogą również oglądać widzowie stacji 13 Ulica. Stopklatka emituje obecnie pierwszą serię.

Stopklatka „Hudson i Rex”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niezwykły policyjny duet po raz kolejny szuka dowodów i węszy w sennym miasteczku St. John’s. Detektyw Charlie Hudson i jego wierny, psi partner Rex są jeszcze bardziej zdeterminowani, aby posłać przestępców za kratki.

Hudson i Rex to duet niemal doskonały, który sprawdza się w policyjnej pracy. Rex już w pierwszym sezonie udowodnił, że chociaż nie nosi munduru, jego sprawność i wyjątkowy nos sprawiają, że jest świetnym funkcjonariuszem i nieocenionym kompanem.

Drugi sezon serialu „Hudson i Rex” to kontynuacja przygód policyjnych partnerów z wydziału kryminalnego w St. John’s w Kanadzie. Tym razem detektyw i jego kompan będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa miejscowego muzyka. Podejrzanych nie brakuje - obsesyjni fani, niezadowoleni koledzy z zespołu i rodzina, która skrywa mroczne tajemnice.

Rozpocznie się także desperacka walka z czasem, kiedy okaże się, że Davidowi Masonowi (koledze Charliego z dawnych lat) zaaplikowano śmiertelną i rzadką truciznę. Poprowadzą także sprawę pewnej influencerki. Kobieta w trakcie ceremonii ślubnej, którą transmituje 
w mediach społecznościowych, nagle umiera.

To zaledwie kilka z wielu spraw, którymi będą się zajmować. Dzięki inteligencji i odwadze Charliego Hudsona (w tej roli John Reardon), wyostrzonym zmysłom Rexa (Diesel vom Burgimwald), wsparciu komisarza Joego Donovana (Kevin Hanchard), a także specjalistce medycyny sądowej doktor Sarah Truong (Mayko Nguyen) i technika kryminalistyki Jesse Millsa (Justin Kelly) zespołowi udaje się rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne.

„Hudson i Rex” to kanadyjski serial. Produkcja powstała na bazie formatu pod tytułem „Komisarz Rex”, który podbił serca widzów nie tylko w Niemczech, Austrii i Włoszech, ale i w Polsce (premiera trzynastego sezonu w Stopklatce od 22 listopada br. w każdą sobotę i niedzielę od godziny 8:00). Dodajmy, że w TVP1, TVP HD i TVP Seriale emitowany jest „Komisarz Alex”, polska wersja tej produkcji (więcej tutaj).

Drugi sezon serialu „Hudson i Rex” liczy szesnaście odcinków. Będzie można je oglądać w każdą sobotę i niedzielę - od 31 października br., o godzinie 10:00, a powtórki w piątki - od 6 listopada br., o godzinie 17:00 (po dwa odcinki) (więcej tutaj).

„Hudson i Rex” - o serialu - serial fabularny/kryminalny, Kanada 2019-2020, reżyseria Scott T.J., Felipe Rodriguez, John Vatcher, Eleanore Lindo, Mars Horodyski, Stephanie Morgenstern, Adriana Maggs i Harvey Crossland, występują John Reardon, Mayko Nguyen, Kevin Hanchard i Justin Kelly.

„Hudson i Rex” - sezon 2., emisja w soboty i niedziele (od 31 października 2020 roku) o godz. 10:00 w kanale Stopklatka. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu. Produkcja ta emitowana jest także w kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...