Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Mediolanu: Inter Mediolan – AC Milan. Transmisja live z ATP World Tour Sankt Petersburg tylko w Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Southampton
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – S.S. Lazio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: Sporting CP – FC Porto
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – VfB Stuttgart
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – S.S. Lazio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Crotone – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 14
Komentarz:Tomasz Jaroński, Adam Probosz
19:45 Snooker: English Open: 1/2 finału Eurosport 2
10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
11:30 Kajakarstwo: Puchar Świata, Lublana: Zawody
Komentarz: Paweł Ulbrych
12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Brian Ortega – Chan Sung Jung Polsat Sport News
13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Celtic FC – Rangers FC Super Polsat
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 3: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Darüşşafaka Tekfen – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Krzysztof Sendecki
14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Jakub Ryś
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Morabanc Andorra – San Pablo Burgos
Komentarz: Radosław Spiak
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Kansas City: Wyścig
Komentarz: Michał Olszak TVP Sport
11:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata w półmaratonie, Gdynia: Bieg kobiet
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
12:15 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy: Cross kobiet
14:40 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: SPR Stal Mielec – Energa MKS Kalisz
Komentarz: Michał Zawacki, Iwona Niedźwiedź