reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-23 - 2020-10-24 - 2020-10-25

Sport w polskiej TV 17.10.2020

dodano: 2020-10-16 12:11 | aktualizacja: 2020-10-16 22:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Mediolanu: Inter Mediolan – AC Milan. Transmisja live z ATP World Tour Sankt Petersburg tylko w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Żużel: Monster Energy FIM Speedway of Nations, Lublin:
2. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński 
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Southampton
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Cadiz CF
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 3: 
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 3: 
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – Bayern Monachium 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Getafe CF – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Brunszwik – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – S.S. Lazio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

21:30 Piłka nożna: NOS Liga: 
Sporting CP – FC Porto
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Brunszwik – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – VfB Stuttgart
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – S.S. Lazio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
FC Crotone – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

19:45 Snooker: English Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:30 Kajakarstwo: Puchar Świata, Lublana:
Zawody 
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

14:00 Snooker: English Open:
1/2 finału

 
Fightbox

20:00 Sporty walki: Enfusion 99:
Dominik Santl – Anwar Dira

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, St Andrews:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg:
Wyścig 1

14:20 Wyścigi samochodowe: GT Open, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1
 
nSport+

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

15:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa 
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech jagoda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Cadiz CF
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna – Widzew Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Stal Nysa

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Wasyl Łomaczenko – Teofimo Lopez
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
1/2 finału
    
14:30 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – Trefl Sopot

23:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Brian Ortega – Chan Sung Jung
 
Polsat Sport News

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC – Rangers FC
 
Super Polsat

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder 3: 
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Darüşşafaka Tekfen – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Krzysztof Sendecki

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Morabanc Andorra – San Pablo Burgos
Komentarz: Radosław Spiak

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Kansas City:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP Sport

11:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata w półmaratonie, Gdynia:
Bieg kobiet
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

12:15 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy:
Cross kobiet

14:40 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
SPR Stal Mielec – Energa MKS Kalisz
Komentarz: Michał Zawacki, Iwona Niedźwiedź

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:15 Skoki narciarskie: Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

22:30 Boks: Gala, Londyn: 
Lewis Ritson – Miguel Vazquez


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama