reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niemieckie licencje dla 3 kanałów Turnera

dodano: 2020-10-16 10:42 | aktualizacja: 2020-10-16 13:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: BLM.de/satnews.de

Ofcom_turner-tnt-360px.jpg W związku z Brexitem Turner musiał zdecydować się w jakim kraju uzyskać na nowo  licencje na swoje kanały nadawane Unii Europejskiej. Ostatecznie niemiecki oddział - Turner Broadcasting System Deutschland GmbH uzyskał stosowne europejskie licencje w Niemczech na dystrybucję trzech tematycznych stacji telewizyjnych za granicą - TCM (Hiszpania), TNT (Hiszpania) i Toonami (Francja).

TNT Za wszelką cenę


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Niemieckie licencje zostały wydane przez Radę ds. Mediów Bawarskiego Urzędu ds. Nowych Mediów (BLM) na posiedzeniu 15 października 2020 r.

Wszystkie trzy z tych kanałów są obecnie obsługiwane przez Turner Broadcasting System Europe Ltd na podstawie licencji udzielonych przez brytyjskiego regulatora medialnego OfcomW związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej operator musiał wystąpić o nowe licencje w innym kraju UE.

Trzy kodowane kanały od Turnera emitują filmy i seriale dla klientów płatnej telewizji w Hiszpanii i Francji.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...