reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Maurycy Popiel wystąpi jako Will Smith

dodano: 2020-10-17 11:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W sobotę, 17 października br. o godz. 22:00 na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo dziewiąty odcinek trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Group. Wcześniejsze edycje tego widowiska, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music. A czego możemy spodziewać się w nowym odcinku tego programu? Maurycy Popiel, znany z emitowanego w TVP2, TVP HD, TVP Seriale, TVP Polonia i TVP Wilno serialu „M jak miłość”, wystąpi jako Will Smith.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polski aktor jako amerykański aktor i raper w dziewiątym odcinku trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Są ludzie wielu talentów, które doskonale przydają się w takim widowisku jak „Twoja twarz brzmi znajomo”. Will Smith stał się inspiracją dla tych, którzy łączą kino z muzyką i czerpią pełnymi garściami z obu dziedzin sztuki. Jak w tej roli zaprezentował się Maurycy Popiel („M jak miłość” w TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale - więcej tutaj)? Czym zaskoczył siebie i jury?

Filmowe dialogi i rymowane wersy. Will Smith doskonale wie, jak zrobić użytek z jednego i drugiego. Przykładem może być choćby „Men In Black” - hit ze ścieżki dźwiękowej do kasowej produkcji o tym samym tytule. Singiel ten znalazł się również na pierwszym solowym albumie artysty „Big Willie Style” razem z „Gettin' Jiggy Wit It”.

- Technicznie jest znakomity. Jego teksty super się zgadzają, wszystko rytmicznie pasuje do siebie. Nie ma tam żadnych naciąganych wersów

- powiedział Maurycy Popiel o wylosowanym utworze.


Co okazało się dla niego najtrudniejsze? Luz i lekkość, jak wskazywał Maciej Dowbor?

- Jestem aktorem, więc jestem w stanie doprowadzić się do tego. Ale w tydzień ciężko to zrobić. Bo trzeba nie myśleć o tekście. A tekstu jest dużo - zaznaczył. - Mało tego, jak się go ogląda, to ma się to poczucie, że jemu się nigdzie nie spieszy, że on zawsze zdąży, Ja będę trochę bardziej koncertowy - dodał.


Co wyszło z tej metamorfozy? O tym widzowie przekonają się oglądając dziewiąty odcinek trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat (więcej tutaj).
 
Maurycy Popiel w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Maurycy Popiel w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 13., nowe odcinki, emisja w soboty około godz. 22:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...