reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-23 - 2020-10-24 - 2020-10-25

Sport w polskiej TV 18.10.2020

dodano: 2020-10-17 11:53 | aktualizacja: 2020-10-18 12:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Tottenham Hotspur – West Ham United. Transmisja live z Letnich Mistrzostw Polski w Szczyrku tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Elche CF
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 
 
Eleven Sports 1

10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder:
Sesja kwalifikacyjna 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Zolder:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – UC Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
21:00 Piłka nożna: NOS Liga: 
Rio Ave FC – SL Benfica
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski   

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda   

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski   
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – SSV Jahn Regensburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:45 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 15
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

19:45 Snooker: English Open:
Finał
 
Eurosport 2

09:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Gac

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Wyścig 1

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:15 Snooker: English Open:
Finał
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, St Andrews:
Finał
Komentarz: Jacek Person

23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

06:00 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst:
Wyścig 2

09:05 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Monza:
Wyścig 2

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg:
Wyścig 2

14:45 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Monza:
Wyścig 3

16:00 Wyścigi samochodowe: GT Open, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
Komentarz: Szymon Twórz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

13:35 Piłka ręczna mężczyzn: DKB Handball Bundesliga:
THW Kiel – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Karpiński

16:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
TD Systems Baskonia – FC Barcelona Lassa

18:30 Koszykówka mężczyzn: Easycredit BBL-Pokal:
Kwalifikacje
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: [mecz odwołany]
ŁKS Łódź – Korona Kielce

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – GKS Katowice

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
ZAKSA Strzelce Opolskie – eWinner Gwardia Wrocław
 
Polsat Sport Extra

12:15 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord – Sparta Rotterdam

15:30 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburg:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek

04:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Los Angeles FC
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Aragonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Aragonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – sc Heerenveen

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PEC Zwolle – PSV Eindhoven
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Ryś

15:45 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dojlidy Białystok – LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz
Komentarz: Radosław Gielo

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie: Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

15:30 Piłka nożna: 2. Liga:
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Kafarski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama