reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” w CBS Reality

dodano: 2020-10-17 14:44 | aktualizacja: 2020-10-17 20:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” W poniedziałek, 2 listopada br. o godz. 22:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. Jego producentem jest ATM Grupa. Seria została wyreżyserowana przez Sambora Wilka. Gospodynią programu będzie inspektor policji Grażyna Biskupska.

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5-odcinkowa seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” opowiada o pięciu słynnych sprawach z lat 90. ubiegłego wieku, w prowadzenie których zaangażowana była inspektor Grażyna Biskupska. Sama Grażyna Biskupska występuje w roli gospodyni oraz głównej ekspertki i przeprowadza widza przez meandry policyjnych śledztw, rozmawiając z byłymi koleżankami i kolegami oraz wracając na miejsca zbrodni. Inspektor Grażyna Biskupska w policji przepracowała ponad 20 lat. Kierowała m.in. Wydziałem do Walki z Terrorem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziałem do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Nadzorowała największe policyjne sprawy w Warszawie, w tym rozpracowanie słynnej grupy przestępczej z Żoliborza oraz znalezienie sprawców głośnego zabójstwa maturzysty porwanego z Lasku Młocińskiego. Seria została wyprodukowana przez ATM Grupa i wyreżyserowana przez Sambora Wilka.
 

- Cieszymy się, że możemy podzielić się z widzami dwiema nowymi lokalnymi produkcjami tej jesieni - mówi Jolanta Kasparek, producentka wykonawcza CBS Reality oraz dyrektorka programowa CBS Europa. - Oba programy zostały wyprodukowane z myślą o polskim widzu i są częścią strategii produkcji własnych true crime CBS Reality Polska. W „Dzieciach siostry Bernadetty” opowiadamy dobrze znaną wszystkim historię z nowej perspektywy, rzucając światło na to, jak przemoc kształtuje rozwój emocjonalny dzieci i wpływa na ich przyszłość. Nietuzinkowa osobowość Grażyny Biskupskiej wnosi coś wyjątkowego do „Kryminalnych akt inspektor Biskupskiej” - oglądamy na ekranie niesamowitą policjantkę, która wraz z byłymi współpracownikami zdradza sekrety zbrodni i śledztw, które wstrząsnęły Warszawą lat 90. - dodaje.

- Seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” jest opowieścią o pracy profesjonalistów zdeterminowanych, by wytropić sprawcę i zebrać obciażające go dowody. Zaprosiliśmy szerokie grono ekspertów. Wśród nich są policjanci operacyjni, dochodzeniowcy, technicy i biegli kryminalistyki czy policyjny psycholog. Większość z nich stanowiła zespół, który razem z Grażyną Biskupską zajmował się tymi najtrudniejszymi, najgroźniejszymi i brutalnymi sprawami. Podczas realizacji zdjęć wróciliśmy w wiele miejsc związanych z omawianymi śledztwami. Wykorzystaliśmy też rekonstrukcje, dzięki którym akcja każdego z odcinków jest dynamiczna, a historie opowiadane przez Grażynę Biskupską ożywają na ekranie

- mówi Dorota Danielak, producent programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z ATM Grupy.


Premiera serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” rozpocznie się w poniedziałek, 2 listopada br. o godzinie 22:00, wyłącznie w kanale CBS Reality.
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” - emisja w poniedziałki (od 2 listopada 2020 roku) o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...