reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nova właścicielem Kanal 3, The Voice i Magic w Bułgarii

dodano: 2020-10-18 10:42
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Kanal 3 i Nova TV Bułgaria Nova Broadcasting Group została oficjalnym właścicielem jeszcze 3 kanałów telewizyjnych i 4 stacji radiowych w Bułgarii. Wcześniej nadawca ogłosił zamiar przejęcia aktywów medialnych Best Success Investment, a państwowa komisja ds. ochrony konkurencji zatwierdziła umowę.

https://nova.bg/news/view/2020/06/21/291550/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%83%D0%B4%
Nova TV Bułgaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak więc grupa medialna związana z komercyjną telewizją Nova TV została właścicielem Kanal 3, The Voice, Magic TV oraz stacji radiowych Vitosha, Veselina, The Voice i Magic FM. Wszystkie te media poza ostatnią są dystrybuowane darmowo (FTA) z satelity Hellas Sat 3 (39°E).

Kanal 3 jest najczęściej oglądanym kanałem informacyjnym w ostatnich trzech latach, a The Voice TV liderem wśród muzycznych stacji telewizyjnych w Bułgarii z ponad trzykrotnie większą liczbą widzów niż bezpośredni konkurent w tej kategorii. Ponad 40% widzów wybierających treści muzyczne w 2020 roku, stawiało właśnie na The Voice TV i Magic TV. W 2020 roku Veselina zajmuje pierwsze miejsce na liście stacji radiowych, a Vitosha, The Voice i Magic FM znajdują się w pierwszej 20-tce najczęściej słuchanych stacji w mieście.

Niezwykłe wyniki całej naszej grupy medialnej nie tylko motywują nas, ale także zobowiązują do sprostania rosnącym oczekiwaniom odbiorców. W oferowanej przez nas różnorodności gatunkowej, zupełnie brakowało kanału informacyjnego i muzycznego. Przejęcie wiodących, sprofilowanych mediów, takich jak Kanal 3 i The Voice TV jest w pełni zgodne z pozycją lidera firmy. Wejście na rynek radiowy poprzez dołączenie ulubionych, muzycznych stacji radiowych, wśród nich The Voice i Veselina, jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku zwiększania naszej widowni

- powiedziała dyrektor Nova Broadcasting Group, Iva Stoyanova.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...