reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nova właścicielem Kanal 3, The Voice i Magic w Bułgarii

dodano: 2020-10-18 10:42
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Kanal 3 i Nova TV Bułgaria Nova Broadcasting Group została oficjalnym właścicielem jeszcze 3 kanałów telewizyjnych i 4 stacji radiowych w Bułgarii. Wcześniej nadawca ogłosił zamiar przejęcia aktywów medialnych Best Success Investment, a państwowa komisja ds. ochrony konkurencji zatwierdziła umowę.

https://nova.bg/news/view/2020/06/21/291550/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%83%D0%B4%
Nova TV Bułgaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak więc grupa medialna związana z komercyjną telewizją Nova TV została właścicielem Kanal 3, The Voice, Magic TV oraz stacji radiowych Vitosha, Veselina, The Voice i Magic FM. Wszystkie te media poza ostatnią są dystrybuowane darmowo (FTA) z satelity Hellas Sat 3 (39°E).

Kanal 3 jest najczęściej oglądanym kanałem informacyjnym w ostatnich trzech latach, a The Voice TV liderem wśród muzycznych stacji telewizyjnych w Bułgarii z ponad trzykrotnie większą liczbą widzów niż bezpośredni konkurent w tej kategorii. Ponad 40% widzów wybierających treści muzyczne w 2020 roku, stawiało właśnie na The Voice TV i Magic TV. W 2020 roku Veselina zajmuje pierwsze miejsce na liście stacji radiowych, a Vitosha, The Voice i Magic FM znajdują się w pierwszej 20-tce najczęściej słuchanych stacji w mieście.

Niezwykłe wyniki całej naszej grupy medialnej nie tylko motywują nas, ale także zobowiązują do sprostania rosnącym oczekiwaniom odbiorców. W oferowanej przez nas różnorodności gatunkowej, zupełnie brakowało kanału informacyjnego i muzycznego. Przejęcie wiodących, sprofilowanych mediów, takich jak Kanal 3 i The Voice TV jest w pełni zgodne z pozycją lidera firmy. Wejście na rynek radiowy poprzez dołączenie ulubionych, muzycznych stacji radiowych, wśród nich The Voice i Veselina, jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku zwiększania naszej widowni

- powiedziała dyrektor Nova Broadcasting Group, Iva Stoyanova.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama