reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nova właścicielem Kanal 3, The Voice i Magic w Bułgarii

dodano: 2020-10-18 10:42
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Kanal 3 i Nova TV Bułgaria Nova Broadcasting Group została oficjalnym właścicielem jeszcze 3 kanałów telewizyjnych i 4 stacji radiowych w Bułgarii. Wcześniej nadawca ogłosił zamiar przejęcia aktywów medialnych Best Success Investment, a państwowa komisja ds. ochrony konkurencji zatwierdziła umowę.

https://nova.bg/news/view/2020/06/21/291550/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%83%D0%B4%
Nova TV Bułgaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak więc grupa medialna związana z komercyjną telewizją Nova TV została właścicielem Kanal 3, The Voice, Magic TV oraz stacji radiowych Vitosha, Veselina, The Voice i Magic FM. Wszystkie te media poza ostatnią są dystrybuowane darmowo (FTA) z satelity Hellas Sat 3 (39°E).

Kanal 3 jest najczęściej oglądanym kanałem informacyjnym w ostatnich trzech latach, a The Voice TV liderem wśród muzycznych stacji telewizyjnych w Bułgarii z ponad trzykrotnie większą liczbą widzów niż bezpośredni konkurent w tej kategorii. Ponad 40% widzów wybierających treści muzyczne w 2020 roku, stawiało właśnie na The Voice TV i Magic TV. W 2020 roku Veselina zajmuje pierwsze miejsce na liście stacji radiowych, a Vitosha, The Voice i Magic FM znajdują się w pierwszej 20-tce najczęściej słuchanych stacji w mieście.

Niezwykłe wyniki całej naszej grupy medialnej nie tylko motywują nas, ale także zobowiązują do sprostania rosnącym oczekiwaniom odbiorców. W oferowanej przez nas różnorodności gatunkowej, zupełnie brakowało kanału informacyjnego i muzycznego. Przejęcie wiodących, sprofilowanych mediów, takich jak Kanal 3 i The Voice TV jest w pełni zgodne z pozycją lidera firmy. Wejście na rynek radiowy poprzez dołączenie ulubionych, muzycznych stacji radiowych, wśród nich The Voice i Veselina, jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku zwiększania naszej widowni

- powiedziała dyrektor Nova Broadcasting Group, Iva Stoyanova.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

139 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama