reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mao Mao i Bohaterowie...” w Cartoon Network

dodano: 2020-10-19 03:00 | aktualizacja: 2020-10-19 11:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” Jak zapowiada nadawca, Mao Mao, Borsukowaty i Nietoperka przeżyją nowe niesamowite przygody. Dolina Czystego Serca po raz kolejny będzie potrzebowała ich pomocy. Mimo wielu trudności, towarzysze pozwolą sobie również na wesołe psoty. Nowe odcinki serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” („Mao Mao: Heroes of Pure Heart”) będą emitowane od poniedziałku, 19 października br. o godz. 14:50 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mao Mao i jego przyjaciele są na najlepszej drodze do tego, by zostać prawdziwymi superbohaterami. Choć młody szeryf pozostaje w cieniu swojego walecznego ojca, nie ustaje w staraniach, by wraz z Borsukowatym oraz Nietoperką również dokonać wspaniałych i heroicznych czynów. Wspólnie chronią Dolinę Czystego Serca m.in. przed Podniebnymi Piratami. Przestrzeganie zasad bohaterskiego kodeksu wymaga od Mao Mao treningu silnej woli i wytrzymałości, lecz koci samuraj jest skory pracować nad sobą dla dobra całej krainy.

W nowych odcinkach Mao Mao wejdzie się na sam szczyt Rubinu Czystego Serca. Nauczy się także, jak wybaczać przyjaciołom. Nawet jeśli w grę wchodzi jego ulubiony kubek, który Nietoperka i Borsukowaty przez przypadek zbiją. Z kolei niebieska bohaterka spróbuje udowodnić swojemu tacie, że potrafi być samodzielna. Nauczy się także, że nie każdy żart jest zabawny tak samo dla wszystkich.

- Serial „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” niezmiennie opowiada o sile przyjaźni. Bohaterowie bardzo różnią się od siebie, jednak razem są niepokonani - czytamy w opisie.

Premiera nowych odcinków serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” odbędzie się w poniedziałek, 19 października br. o godzinie 14:50 - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:50 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 19 października 2020 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama