reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mao Mao i Bohaterowie...” w Cartoon Network

dodano: 2020-10-19 03:00 | aktualizacja: 2020-10-19 11:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” Jak zapowiada nadawca, Mao Mao, Borsukowaty i Nietoperka przeżyją nowe niesamowite przygody. Dolina Czystego Serca po raz kolejny będzie potrzebowała ich pomocy. Mimo wielu trudności, towarzysze pozwolą sobie również na wesołe psoty. Nowe odcinki serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” („Mao Mao: Heroes of Pure Heart”) będą emitowane od poniedziałku, 19 października br. o godz. 14:50 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mao Mao i jego przyjaciele są na najlepszej drodze do tego, by zostać prawdziwymi superbohaterami. Choć młody szeryf pozostaje w cieniu swojego walecznego ojca, nie ustaje w staraniach, by wraz z Borsukowatym oraz Nietoperką również dokonać wspaniałych i heroicznych czynów. Wspólnie chronią Dolinę Czystego Serca m.in. przed Podniebnymi Piratami. Przestrzeganie zasad bohaterskiego kodeksu wymaga od Mao Mao treningu silnej woli i wytrzymałości, lecz koci samuraj jest skory pracować nad sobą dla dobra całej krainy.

W nowych odcinkach Mao Mao wejdzie się na sam szczyt Rubinu Czystego Serca. Nauczy się także, jak wybaczać przyjaciołom. Nawet jeśli w grę wchodzi jego ulubiony kubek, który Nietoperka i Borsukowaty przez przypadek zbiją. Z kolei niebieska bohaterka spróbuje udowodnić swojemu tacie, że potrafi być samodzielna. Nauczy się także, że nie każdy żart jest zabawny tak samo dla wszystkich.

- Serial „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” niezmiennie opowiada o sile przyjaźni. Bohaterowie bardzo różnią się od siebie, jednak razem są niepokonani - czytamy w opisie.

Premiera nowych odcinków serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” odbędzie się w poniedziałek, 19 października br. o godzinie 14:50 - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:50 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 19 października 2020 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama