reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-21 - 2021-10-22

Sport w polskiej TV 22.10.2020

dodano: 2020-10-21 15:28 | aktualizacja: 2020-10-21 19:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Europy UEFALech Poznań – SL Benfica. Transmisje live z WTA World Tour Ostrawa tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 18
Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 3

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF
Mieszkow Brześć – MOL-Pick Szeged
Komentarz: Piotr Bugajny

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Łomża VIVE Kielce – Paris Saint-Germain Handball
Komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
 
Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Lech Poznań – SL Benfica
Komentarz: Cezary Kowalski, Artur Wichniarek
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Standard Liege – Rangers FC

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Celtic FC – AC Milan
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SSC Napoli – AZ Alkmaar

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Tottenham Hotspur – LASK Linz
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SK Rapid Wiedeń – Arsenal FC

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
TSG 1899 Hoffenheim – FK Crvena zvezda
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Bayer 04 Leverkusen – OGC Nice

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
AC Sparta Praga – Lille OSC
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
BSC Young Boys – AS Roma

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Leicester City – Zoria Ługańsk
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Mickiewicz Kluczbork – Exact System Norwid Częstochowa
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański
 
Polsat Sport News

18:00 Sporty walki: Genesis:
Ceremonia ważenia

19:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna – Arka Gdynia
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bunsdesliga:
SC DHfK Lipsk – FRISCH AUF! Göppingen
Komentarz: Kamil Gapiński
 
TVP 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Lech Poznań – SL Benfica
Komentarz: Jacek Laskowski, Rafał Ulatowski 
 
TVP Sport

12:05 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
2. runda
Komentarz: Jacek Jońca, Dawid Celt

14:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
2. runda
Komentarz: Maciej Łuczak, Tomasz Wiktorowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...