reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vouchery Rakuten TV przy zakupie telewizora Panasonic

dodano: 2020-10-22 15:49 | aktualizacja: 2020-10-22 16:04
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Panasonic

Vouchery Rakuten TV Panasonic W ramach akcji „Filmowy duet” przy zakupie wybranego modelu telewizora Panasonic można odebrać 10 voucherów dających dostęp do bezpłatnego oglądania filmów w aplikacji VOD Rakuten TV.

Vouchery Rakuten TV Panasonic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rakuten TV to platforma VOD z filmami, dokumentami oraz kinem familijnym, która zadebiutowała w Polsce w zeszłym roku i stale się rozwija, wzbogacając udostępniany repertuar o kinowe hity i nowości.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wybrać jeden z objętych akcją modeli telewizorów marki Panasonic, dostępnych w sieciach handlowych Media Expert, Media Markt, Komputronik, Galicja oraz w sklepach internetowych: mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, komputronik.pl, www.maxelektro.pl i zachować oryginał dowodu zakupu.

Następnie w terminie do 30 listopada 2020 roku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie i odebrać kody na darmowe oglądanie filmów w aplikacji.

W promocji biorą udział telewizory zakupione w dniach od 15 października do 15 listopada 2020 roku, m.in. telewizory LED (HX810 oraz HX830), wyposażone w technologię HDR Bright Panel PLUS, oraz Panasonic HZ2000 Tuned by Technics, 360° Soundscape Pro – telewizor OLED z funkcjami Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode, obsługujący również standardy Dolby Vision, HDR10+ oraz HLG Photo.

Zobacz regulamin promocji, w którym zawarta jest pełna lista modeli telewizorów (plik PDF).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...