reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i praca w listopadzie w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-10-22 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W listopadzie br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Wędkarze ekstremalni” (sezon 2.), a w ramach pasma „Ciężka praca na antypodach” takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota”, „Ratownicy morscy z Australii”, „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Ciężka praca na antypodach”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 listopada br.) o 22:00
- Na morzu, na ziemi czy w powietrzu: oddani, ciężko pracujący ludzie z Australii i Oceanii robią rzeczy, których nikt z nas nie chciałby robić. Na pewno jednak chętnie obejrzymy, siedząc wygodnie w fotelu, jak na antypodach wygląda poszukiwanie złota, łowienie homarów czy wyłapywanie zdziczałego bydła - nie wspominając o budowaniu jednego z największych na świecie systemów transportowych - zapowiada nadawca. Widzowie zobaczą takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota” (więcej tutaj), „Ratownicy morscy z Australii” (więcej tutaj), „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów”, czy „Kolczaste złoto” (więcej tutaj).

„Ciężka praca na antypodach”:
„Australijscy łowcy bydła” („Aussie Bull Catchers”)
emisja: od wtorku, 3 listopada br. o 22:00

Każdego roku w czasie australijskiej pory suchej garstka dzielnych kobiet i mężczyzn zarabia na życie wyłapując zdziczałe bydło. Po australijskich pustkowiach wędruje około 300 tysięcy dziko żyjących krów i bawołów. Jak czytamy w komunikacie, z punktu widzenia środowiska naturalnego zwierzęta te są szkodnikami: jeśli nie zostaną wyłapane, są odstrzeliwane. Ale ich odławianie jest nie tylko korzystne dla środowiska - to także ważna gałąź gospodarki, szczególnie dla rdzennych Australijczyków. Stawką są ogromne zyski - szacuje się, że zdziczałe bydło warte jest 150 milionów dolarów. Ale też jego chwytanie jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zajęć - to praca wysokiego ryzyka, choć niezwykle opłacalna (dane za Viasat World).

„Wędkarze ekstremalni” 2 („Fishing Impossible” 2)
emisja: od soboty, 21 listopada br. o 20:00

Trzech fanatyków wędkarstwa podróżuje po całym świecie, podejmując kolejne szalone wyzwania. Oto świat dobrej zabawy, męskiej przyjaźni i pozytywnej rywalizacji. Umiejętności całej trójki zostaną wystawione na ciężką próbę, bo stworzenia, które próbują złowić, zdecydowanie nie są łatwą zdobyczą. Dodatkowo połowy odbywają się w ekstremalnych warunkach - od łowienia na pełnej wielkich waranów wyspie Komodo po walkę z żywiołami na lodowatym Atlantyku, na rzece Zambezi czy w dzikich ostępach Nepalu.
 
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO dookólna

Antena szerokopasmowa Red Eagle Dynamic UFO jest przeznaczona do pracy...

49 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...