reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i praca w listopadzie w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-10-22 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W listopadzie br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Wędkarze ekstremalni” (sezon 2.), a w ramach pasma „Ciężka praca na antypodach” takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota”, „Ratownicy morscy z Australii”, „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Ciężka praca na antypodach”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 listopada br.) o 22:00
- Na morzu, na ziemi czy w powietrzu: oddani, ciężko pracujący ludzie z Australii i Oceanii robią rzeczy, których nikt z nas nie chciałby robić. Na pewno jednak chętnie obejrzymy, siedząc wygodnie w fotelu, jak na antypodach wygląda poszukiwanie złota, łowienie homarów czy wyłapywanie zdziczałego bydła - nie wspominając o budowaniu jednego z największych na świecie systemów transportowych - zapowiada nadawca. Widzowie zobaczą takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota” (więcej tutaj), „Ratownicy morscy z Australii” (więcej tutaj), „Australijskie megametro”, „Australijscy poławiacze homarów”, czy „Kolczaste złoto” (więcej tutaj).

„Ciężka praca na antypodach”:
„Australijscy łowcy bydła” („Aussie Bull Catchers”)
emisja: od wtorku, 3 listopada br. o 22:00

Każdego roku w czasie australijskiej pory suchej garstka dzielnych kobiet i mężczyzn zarabia na życie wyłapując zdziczałe bydło. Po australijskich pustkowiach wędruje około 300 tysięcy dziko żyjących krów i bawołów. Jak czytamy w komunikacie, z punktu widzenia środowiska naturalnego zwierzęta te są szkodnikami: jeśli nie zostaną wyłapane, są odstrzeliwane. Ale ich odławianie jest nie tylko korzystne dla środowiska - to także ważna gałąź gospodarki, szczególnie dla rdzennych Australijczyków. Stawką są ogromne zyski - szacuje się, że zdziczałe bydło warte jest 150 milionów dolarów. Ale też jego chwytanie jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zajęć - to praca wysokiego ryzyka, choć niezwykle opłacalna (dane za Viasat World).

„Wędkarze ekstremalni” 2 („Fishing Impossible” 2)
emisja: od soboty, 21 listopada br. o 20:00

Trzech fanatyków wędkarstwa podróżuje po całym świecie, podejmując kolejne szalone wyzwania. Oto świat dobrej zabawy, męskiej przyjaźni i pozytywnej rywalizacji. Umiejętności całej trójki zostaną wystawione na ciężką próbę, bo stworzenia, które próbują złowić, zdecydowanie nie są łatwą zdobyczą. Dodatkowo połowy odbywają się w ekstremalnych warunkach - od łowienia na pełnej wielkich waranów wyspie Komodo po walkę z żywiołami na lodowatym Atlantyku, na rzece Zambezi czy w dzikich ostępach Nepalu.
 
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media
„Australijskie megametro”: Uczestnik programu i pociąg Alstom Metropolis TS, foto: Cath Bowen/Sydney Metro/Rusty Goat Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...