reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kobieta na krańcu świata” 12 w TVN

dodano: 2020-10-23 11:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kobieta na krańcu świata” W niedzielę, 25 października br. o godz. 11:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dwunastego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”, którego gospodynią jest Martyna Wojciechowska. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i Travel Channel. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego magazynu?

TVN „Kobieta na krańcu świata”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Martyna Wojciechowska w swoim programie przedstawia historie kobiet na całej Ziemi. Od dwunastu lat emisji serii „Kobieta na krańcu świata” nikt nie był w stanie zatrzymać nieustraszonej podróżniczki. W tym roku jednak niespodziewanie zdjęcia do kolejnego sezonu musiały zostać wstrzymane na cztery miesiące. - Było trudniej niż zwykle, ale niemożliwe nie istnieje i dlatego właśnie nowa seria programu jest tak wyjątkowa - zapowiada nadawca. W pierwszym odcinku podróżniczka pojedzie do Libanu. 

W tym roku cały świat się zatrzymał, żeby stawić czoło pandemii. Wszystkie plany uległy zmianom, a obecnie podróżowanie nie jest tak łatwe, jak wcześniej. Dwunasty sezon programu „Kobieta na krańcu świata” częściowo powstał w nowej rzeczywistości. - Zapraszamy widzów w fascynującą podróż przez życie wyjątkowych kobiet - ich codzienność, pragnienia i lęki - zachęca nadawca.

Liban - „po wielkim wybuchu”

4 sierpnia 2020 roku w potężnej eksplozji w stolicy Libanu - Bejrucie, zginęło prawie 200 osób, tysiące zostało rannych, a dach nad głową straciło 300 000 mieszkańców. Przyczyną tragedii był wybuch wcześniej skonfiskowanych 2750 ton saletry amonowej, składowanej w porcie. Miesiąc po katastrofie w stolicy kraju znów wybuchł pożar.

Liban, jako niewielki kraj na Bliskim Wschodzie, który od wielu lat mierzy się z olbrzymim kryzysem gospodarczym, korupcją, ubóstwem, bezrobociem i ogromną liczbą syryjskich uchodźców, nie jest w stanie sam uporać się z ogromem zniszczeń spowodowanych wybuchem. Na pomoc ruszył cały świat, jednak odbudowa miasta potrwa jeszcze długie miesiące.

Zena Chahine jest wolontariuszką. Po eksplozji w porcie natychmiast ruszyła z pomocą poszkodowanym. Jako pierwsza strażaczka w szeregach libańskiej ochotniczej straży pożarnej pociągnęła za sobą dziesiątki innych, odważnych kobiet. Dziś, nie zważając na niebezpieczeństwo, próbuje przywrócić swoje ukochane miasto do życia (więcej tutaj)
 
Martyna Wojciechowska w programie „Discovery dla Ziemi”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Discovery dla Ziemi”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Zena Chahine i Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Zena Chahine i Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery


„Kobieta na krańcu świata” - sezon 12., emisja w niedziele (od 25 października 2020 roku) o godz. 11:30 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i Travel Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...