Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z El Clásico w 4K:FC Barcelona – Real Madryt. Transmisja live z WTA World Tour Stuttgart tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow CANAL+ Family
16:00 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Crystal Palace
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Joventut Badalona – TD Systems Baskonia
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: Sergei Lipinets – Kudratillo Abdukakhorov
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Sheffield United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Schalke 04
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Tomasz Zieliński, Tomasz Urban
15:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: FC Porto – Gil Vicente FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Tomasz Zieliński, Tomasz Urban
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – Hertha BSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – SD Eibar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Athletic Bilbao
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Schalke 04
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk Eurosport 1
12:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 20;
Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 5
Komentarz Giro d’Italia: Tomasz Jaroński, Adam Probosz
Komentarz Vuelta a Espana: Igor Błachut, Dariusz Baranowski Golf Channel
13:30 Golf: European Tour, Brescia: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
23:00 Golf: PGA Tour, Chiba: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
13:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross: 4. rudna
17:40 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Polski Rallycross: 4. rudna nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Clearex Chorzów – FC Toruń
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski
15:00 Koszykówka mężczyzn: Easycredit BBL-Pokal: s.Oliver Würzburg – Brose Bamberg
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński Polsat Sport Premium 1
16:30 Piłka nożna: Eredivisie: VVV-Venlo – AFC Ajax Polsat Sport
04:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program krótki par sportowych
03:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny par sportowych
04:35 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Taniec dowolny Polsat Sport Extra
09:30 Piłka nożna: Chinese Super League: Guangzhou R&F FC – Qingdao Huanghai FC
15:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia: 1/2 finału
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
22:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny solistów
01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – Toronto FC Polsat Sport Fight
13:00 Rugby: Ekstraliga: RC Lechia Gdańsk – RzKS Juvenia Kraków
Komentarz: Robert Małolepszy Polsat Sport News
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Teruel: 1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Teruel: 2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
17:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia: 1/2 finału
20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny solistek
21:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny solistów Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Frutti Extra Bursaspor – Tofaş
Komentarz: Jacek Łączyński
14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: HDI Sigorta Afyon Belediye – Türk Telekom
Komentarz: Jacek Łączyński
16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karşiyaka – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Jakub Ryś
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Büyükçekmece Basketbol – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Ryś
22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth: Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek TVP Sport
12:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów
Komentarz: Tomasz Jasina, Iwona Niedźwiedź
14:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – KS Azoty-Puławy [mecz odwołany]
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis
20:10 Boks: MB Boxing Night 8: Damian Tarabasz – Oskar Wierzejski; Mario Zabojnik – Tomasz Nowicki; Zsoltan Osadan – Kamil Młodziński
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
22:20 Boks: MB Boxing Night 8: Jakub Sosiński – Kamil Bodzioch; Hamza Misaui – Michał Leśniak; Kevin Escanez – Kamil Łaszczyk
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.