reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył kanał „Pod wodą"

dodano: 2020-10-21 23:41
autor: RO | źródło: cableman.ru

Pod Wodoj W Rosji wystartował ściśle sprofilowany kanał telewizyjny o morzach i oceanach, który nazwano Pod Wodoj. Producentem i dystrybutorem tej stacji jest firma Aktualne Technologie Informacyjne. Licencję na swój projekt uzyskała 15 września 2020 roku.

cableman.ru
Pod Wodoj


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Płatny kanał pokazujący tylko podwodny świat bez ludzi i lektora.

Ramówka Pod Wodoj składa się z krótkich filmów i nagrań, nakręconych prawie w każdym zakątku świata: na morzach i oceanach, rzekach, jeziorach, zbiornikach wodnych różnych krajów i kontynentów. Kanał pokazuje tylko podwodny świat, szum wody i muzykę, bez wystąpień ludzi i bez lektora. Możliwe są tylko napisy z miejscem pochodzenia, gatunkami roślin, zwierząt lub ryb.

Na treść kanału składają się tylko filmy, których paleta kolorów i rytm życia podwodnego świata wprowadzają widza w spokój, relaks i harmonię.

Pod Wodoj („Pod wodą") ma być udostępniany operatorom w rozdzielczości SD lub HD. Do wyboru będzie sygnał przesyłany za pośrednictwem Internetu, a wkrótce także z satelity. Dystrybucja ma obejmować całą Rosję od Kaliningradu do Władywostoku, a także kraje WNP i bałtyckie.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...
reklama