reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyborcza.pl z promocjami od Orange Flex

dodano: 2020-10-27 01:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” Od środy, 21 października 2020 roku studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora). Oprócz dostępu do treści na stronach wyborcza.pl otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów „Gazety Wyborczej”, jakimi są Legimi, Tidal, FlixBus i Orange Flex.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od środy, 21 października do końca listopada br. na stronie serwisu wyborcza.pl aktywna będzie specjalna oferta „Gazety Wyborczej” dla studentów (przejdź na stronę). Każda osoba posiadająca pocztę elektroniczną w domenie studenckiej może aktywować prenumeratę cyfrową dziennika - pakiet podstawowy kosztuje 5 zł przez pierwsze dwa miesiące korzystania, a następnie 10 zł miesięcznie, zaś pakiet premium 10 zł przez pierwsze dwa miesiące, a później 15 zł miesięcznie.   

Dodatkowo na nowy semestr studenci otrzymają benefity od partnerów wyborcza.pl: 

- od serwisu Tidal - dwa miesiące bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do muzyki w jakości dźwięku HiFi. W kolejnych miesiącach opłata wyniesie 39,99 zł; w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji;
- od Legimi - kod na wybrany ebook lub audiobook ze specjalnej oferty 20 książek na jesienne wieczory;
- od FlixBusa - jednorazowy kod obniżający wartość ceny biletu o 15 proc. (zniżka dotyczy całego zamówienia);
- od Orange Flex-  dowolny plan komórkowy za 1 zł przez pierwszy miesiąc dla nowych użytkowników Orange Flex oraz bezpłatny pakiet dodatkowych 100 GB ważny przez 180 dni dla nowych i obecnych użytkowników Flexa.

Nowa oferta subskrypcyjna wyborcza.pl dla studentów będzie promowana na łamach dziennika i w serwisie, a także na profilach „Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych.

Dodajmy, iż jest to kolejna wspólna akcja Orange i „Gazety Wyborczej” - wcześniej pojawiła się opcja „Dolicz do rachunku Orange” - opcja płatności za subskrypcję treści na wyborcza.pl (więcej tutaj), czy akcja pod hasłem „Bez śladu - od ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...