reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

eSportsONE - nowy ogólnoeuropejski kanał

dodano: 2020-10-28 10:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sport1/satkurier.pl

eSportsONE Niemiecki nadawca Sport1 uruchomi nowy kanał esportowy eSportsONE. Co ciekawe będzie to stacja ogólnoeuropejska, nadawana w języku angielskim. eSportsONE wystartuje 3 listopada 2020 roku w kilku krajach: Belgii, Czechach, Holandii i na Słowacji. Niewykluczone, że w przyszłości trafi również do Polski.

Sport1
eSportsONE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po uruchomieniu eSports1 w krajach niemieckojęzycznych (Austrii, Niemczech i Szwajcarii) 24 stycznia 2019 roku, nadawca zdecydował się na uruchomienie kanału esportowego o zasięgu ogólnoeuropejskim.

eSportsONE będzie początkowo dostępny w ofertach platform M7: TV Vlaanderen, CanalDigitaal i Skylink. Co więcej M7, którego właścicielem jest Grupa CANAL+, będzie działać jako partner Sport1 w zakresie dystrybucji satelitarnej. W związku z tym niewykluczone, że w przyszłości eSportsONE trafi również do oferty polskiej Platformy CANAL+. Jak czytamy w komunikacie, w najbliższych tygodniach eSportsONE zawita na kolejne europejskie rynki.

Głównymi partnerami programowymi eSportsONE są: ESL, NBA 2K League i Psyonix z takimi esportowymi tytułami, jak Dota 2, Starcraft 2, Warcraft 3, NBA 2K i Rocket League. Ramówka całodobowego eSportsONE ma obejmować ponad 1000 godzin transmisji na żywo rocznie z międzynarodowych wydarzeń esportowych, a także własne magazyny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama