reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

eSportsONE - nowy ogólnoeuropejski kanał

dodano: 2020-10-28 10:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sport1/satkurier.pl

eSportsONE Niemiecki nadawca Sport1 uruchomi nowy kanał esportowy eSportsONE. Co ciekawe będzie to stacja ogólnoeuropejska, nadawana w języku angielskim. eSportsONE wystartuje 3 listopada 2020 roku w kilku krajach: Belgii, Czechach, Holandii i na Słowacji. Niewykluczone, że w przyszłości trafi również do Polski.

Sport1
eSportsONE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po uruchomieniu eSports1 w krajach niemieckojęzycznych (Austrii, Niemczech i Szwajcarii) 24 stycznia 2019 roku, nadawca zdecydował się na uruchomienie kanału esportowego o zasięgu ogólnoeuropejskim.

eSportsONE będzie początkowo dostępny w ofertach platform M7: TV Vlaanderen, CanalDigitaal i Skylink. Co więcej M7, którego właścicielem jest Grupa CANAL+, będzie działać jako partner Sport1 w zakresie dystrybucji satelitarnej. W związku z tym niewykluczone, że w przyszłości eSportsONE trafi również do oferty polskiej Platformy CANAL+. Jak czytamy w komunikacie, w najbliższych tygodniach eSportsONE zawita na kolejne europejskie rynki.

Głównymi partnerami programowymi eSportsONE są: ESL, NBA 2K League i Psyonix z takimi esportowymi tytułami, jak Dota 2, Starcraft 2, Warcraft 3, NBA 2K i Rocket League. Ramówka całodobowego eSportsONE ma obejmować ponad 1000 godzin transmisji na żywo rocznie z międzynarodowych wydarzeń esportowych, a także własne magazyny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...
reklama