reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 29.10.2020

dodano: 2020-10-28 14:50 | aktualizacja: 2020-10-29 10:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Europy UEFARangers FC – Lech Poznań. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie. Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

14:40 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 9

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
MOL-Pick Szeged – SG Flensburg-Handewitt

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Porto – Łomża VIVE Kielce
 
Golf Channel

17:00 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
1. runda

20:00 Golf: European Tour, Pafos:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Lech Poznań
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AC Milan – Sparta Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Standard Liege
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Lille OSC – Celtic Glasgow

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – SSC Napoli
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AEK Ateny – Leicester City

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Slavia Praga – Bayer 04 Leverkusen
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royal Antwerp FC – Tottenham Hotspur

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Omonia Nokozja – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
KAA Gent – TSG 1899 Hoffenheim

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Granada – PAOK FC
 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – King Szczecin

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
AZS AGH Kraków – BAS Białystok
 
Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda: Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego

16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda

20:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
2. runda
 
Polsat Sport News

15:30 Sporty walki: Babilon MMA 17:
Ceremonia ważenia
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TVB 1898 Stuttgart – SC DHfK Lipsk

21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RetaBET Bilbao Basket – MoraBanc Andorra
 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Lech Poznań
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
TVP Sport

13:30 Snooker: Championship League:
Faza grupowa

15:00 Snooker: Championship League:
Faza grupowa

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama