reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES i Canal+ przedłużają partnerstwo

dodano: 2020-10-29 11:17 | aktualizacja: 2020-10-29 14:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES/satkurier.pl

SES astra betzdorf antena 360px.jpg SES i CANAL+ podpisali nowe długoterminowe umowy strategiczne dotyczące pojemności satelitarnej na pozycjach orbitalnych 19,2°E, 23,5°E oraz 22°W, wzmacniając tym samym wieloletnie partnerstwo firm i podkreślając znaczenie satelity w dostarczaniu treści do ponad 10 mln abonentów.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa SES i CANAL+ na wiele transponderów obowiązuje do końca dekady. Dla SES oznacza dodatkową rezerwę finansową w wysokości ponad 230 mln euro. Ponadto CANAL+ ma możliwość wydzierżawienia dodatkowej pojemności w przyszłości.

Współpracując z SES od 1995 roku, CANAL+ będzie nadal wykorzystywać pojemność satelitarną do nadawania kanałów do ​​ponad 10 mln abonentów w ramach Grupy CANAL+, korzystających z poniższych pozycji orbitalnych:
  • 19,2°E (Astra 1) - CANAL+ i TNTSAT we Francji,
  • 23,5°E (Astra 3B) - platformy w ramach grupy M7,
  • 22°W (SES-4) - CANAL+ Afrique.
 

- Przedłużenie współpracy z SES było naturalnym wyborem, ponieważ od dawna i z sukcesem współpracujemy w dostarczaniu najwyższej jakości doświadczeń wideo różnorodnym odbiorcom na całym świecie. Ta umowa dotycząca trzech pozycji orbitalnych pokazuje, że satelita jest sercem naszego biznesu pay-tv na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na wiele kolejnych lat współpracy, aby zapewnić dotarcie do jak najszerszej widowni - powiedział Jacques du Puy, CEO CANAL+ International.

- CANAL+ to znana globalna firma i marka, która przywołuje na myśl jakość, innowacyjność i wyjątkowość treści i jest jednym z naszych najstarszych i najbardziej cenionych klientów. Jesteśmy niesamowicie dumni z zaufania, jakim CANAL+ obdarzył SES i potwierdza to nasze wzajemne przekonanie, że satelita może nadawać najlepsze treści, w najwyższej rozdzielczości, do najszerszej bazy abonentów na całym świecie. Umowa ta gwarantuje, że nadal będziemy obsługiwać pozycje orbitalne, które razem zbudowaliśmy, przez następną dekadę i dłużej - powiedział Steve Collar, CEO SES.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...