reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ameryka Wybiera” w Polsat News

dodano: 2020-10-29 16:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat News

Ameryka Wybiera Polsat News Już we wtorek, 3 listopada od 22:30 aż do godziny 5:00 w środę widzowie Polsat News będą mogli śledzić na bieżąco przebieg wyborów prezydenckich w USA w specjalnym programie „Ameryka Wybiera”, który poprowadzą Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta oraz Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska. Wśród gości programu m.in. były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, były szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski oraz Daniel Fried, były ambasador USA w Polsce. Relacje zza oceanu prowadzić będzie korespondentka Polsat News w Stanach Zjednoczonych – Magda Sakowska.

Polsat News
Ameryka Wybiera Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
3 listopada. To będzie ultraważny wtorek. Nie tylko dla Ameryki, ale również dla całego świata. W tym dniu obywatele USA zadecydują, kto przez następne cztery lata obejmie stery w Białym Domu, a tym samym zostanie niekoronowanym liderem demokratycznego świata. Czy będzie to ubiegający się o reelekcję, nominowany przez Partię Republikańską Donald Trump? Czy może kandydat Demokratów – Joe Biden? Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Dlatego Polsat News szykuje swoim widzom i wszystkim interesującym się sprawami międzynarodowymi specjalny program „Ameryka Wybiera”. To tutaj, już od 22:30 aż do godziny 5:00 w środę, 4 listopada będzie można na żywo śledzić najnowsze informacje o wyborach w USA. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami w Polsce i USA oraz postaciami świata polityki.

„Ameryka Wybiera” poprowadzą dziennikarze Polsat News: Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta, znani z programu „Dzień na świecie”. Grzegorz Dobiecki we wtorkowym „Ameryka Wybiera” będzie rozmawiał m.in. z Aleksandrem Kwaśniewskim, Prezydentem RP w latach 1995-2005 oraz Witoldem Waszczykowskim, byłym Ministrem Spraw Zagranicznych w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.
 

– To będzie niesamowity wieczór, pełen emocji, a może także zwrotów akcji rodem z najlepszych amerykańskich produkcji. Amerykanie już mogą oddawać głosy, a w związku z pandemią znacznie ułatwiono możliwość głosowania korespondencyjnego. Wielu ekspertów zastanawia się, czy ta forma będzie miały wpływ na ostateczny wynik. A tym m.in. będą mogli Państwo dowiedzieć się w naszym programie, na którym gorąco zapraszam 3 listopada, od 22:30 do Polsat News – mówi Grzegorz Dobiecki, prowadzący program „Ameryka Wybiera”.

Jan Mikruta porozmawia z gośćmi z USA, wśród nich z Danielem Friedem, byłym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce. Dziennikarz będzie również prezentował aktualne wyniki wyborów oraz wyjaśni ten nazywany „najbardziej skomplikowanym” system wyborczy w USA i przedstawi preferencje wyborcze Amerykanów w poszczególnych stanach.
 

– Kto przez najbliższe cztery lata urzędował będzie w Gabinecie Owalnym w Białym Domu? Co reelekcja Donalda Trumpa, bądź wybór Joe Bidena, a tym samym powrót prezydenta Demokraty - i wiceprezydenta w administracji Baracka Obamy - oznaczać może dla Amerykanów, Europy, Polski i całego świata? Jaki wpływ na ostateczny wynik wyborów będzie miała pandemia koronawirusa? Jak zadecydują poszczególne stany? Tego wieczoru warto śledzić „Ameryka Wybiera” w Polsat News, gdzie od 22:30 nasi goście dostarczą najciekawszych opinii – mówi Jan Mikruta, prowadzący „Ameryka Wybiera”.

Program „Ameryka Wybiera” poprowadzą również Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska, które będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi oraz prezentować ciekawe fakty dotyczące wyborów oraz samych kandydatów. A to wszystko z wykorzystaniem w studiu Polsat News, technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Sytuację za oceanem na bieżąco relacjonować będzie korespondentka Polsat News w USA – Magda Sakowska. Poznamy również reakcje europejskich stolic na amerykańskie doniesienia.

„Ameryka Wybiera” we wtorek, 3 listopada, od 22:30 tylko w Polsat News.

A już od godziny 5:00, w środę, 4 listopada, specjalne wydanie porannego pasma „Nowy Dzień z Polsat News” o wyborach w USA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...