reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu

dodano: 2020-10-30 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Na weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio (Agora) przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę, 31 października br. stacja zaprosi wszystkich na audycję „Strach się bać”, związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach halloween, zaś w niedzielę, 1 listopada br. - w dniu Wszystkich Świętych, w programie „Schody do nieba” będzie wspominać muzyków, którzy odeszli w tym roku.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na sobotę, 31 października br. Rock Radio przygotowało specjalną audycję w klimacie halloween - „Strach się bać”. Goście rozgłośni, m.in. Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Robert Rozmus czy Zbigniew Zamachowski opowiadać będą w niej o tym, czego się bali i czym ich straszono w dzieciństwie. Na halloweenowy program zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn w godzinach 10:00-15:00.

Natomiast w niedzielę, 1 listopada br. Rock Radio dołączy do obchodów dnia Wszystkich Świętych, wspominając artystów, którzy odeszli w 2020 roku - byli to m.in. Eddie Van Halen, Romuald Lipko czy Andrzej Adamiak. Na specjalną audycję „Schody do nieba” zaprasza od 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski.

Rock Radio promuje specjalne weekendowe audycje na swojej antenie i na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...