reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu

dodano: 2020-10-30 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Na weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio (Agora) przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę, 31 października br. stacja zaprosi wszystkich na audycję „Strach się bać”, związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach halloween, zaś w niedzielę, 1 listopada br. - w dniu Wszystkich Świętych, w programie „Schody do nieba” będzie wspominać muzyków, którzy odeszli w tym roku.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na sobotę, 31 października br. Rock Radio przygotowało specjalną audycję w klimacie halloween - „Strach się bać”. Goście rozgłośni, m.in. Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Robert Rozmus czy Zbigniew Zamachowski opowiadać będą w niej o tym, czego się bali i czym ich straszono w dzieciństwie. Na halloweenowy program zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn w godzinach 10:00-15:00.

Natomiast w niedzielę, 1 listopada br. Rock Radio dołączy do obchodów dnia Wszystkich Świętych, wspominając artystów, którzy odeszli w 2020 roku - byli to m.in. Eddie Van Halen, Romuald Lipko czy Andrzej Adamiak. Na specjalną audycję „Schody do nieba” zaprasza od 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski.

Rock Radio promuje specjalne weekendowe audycje na swojej antenie i na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

139 zł Więcej...
reklama