reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu

dodano: 2020-10-30 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Na weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio (Agora) przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę, 31 października br. stacja zaprosi wszystkich na audycję „Strach się bać”, związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach halloween, zaś w niedzielę, 1 listopada br. - w dniu Wszystkich Świętych, w programie „Schody do nieba” będzie wspominać muzyków, którzy odeszli w tym roku.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na sobotę, 31 października br. Rock Radio przygotowało specjalną audycję w klimacie halloween - „Strach się bać”. Goście rozgłośni, m.in. Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Robert Rozmus czy Zbigniew Zamachowski opowiadać będą w niej o tym, czego się bali i czym ich straszono w dzieciństwie. Na halloweenowy program zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn w godzinach 10:00-15:00.

Natomiast w niedzielę, 1 listopada br. Rock Radio dołączy do obchodów dnia Wszystkich Świętych, wspominając artystów, którzy odeszli w 2020 roku - byli to m.in. Eddie Van Halen, Romuald Lipko czy Andrzej Adamiak. Na specjalną audycję „Schody do nieba” zaprasza od 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski.

Rock Radio promuje specjalne weekendowe audycje na swojej antenie i na stronie internetowej rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Halloween i Wszystkich Świętych w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...