reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wszystkich Świętych w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2020-10-30 02:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W weekend 31 października - 1 listopada br. na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) pojawią się specjalne programy. W sobotę, 31 października br. Kamil Baleja zaprosi słuchaczy na audycję „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje”, w której przedstawi m.in. zagadkowe zjawiska oraz tajemnicze historie. Natomiast w niedzielę, 1 listopada br. - w dniu Wszystkich Świętych, redakcja Radia Złote Przeboje wspomni Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który odszedł w lutym tego roku („Bal Wszystkich Świętych”), oraz opowie o największych nekropoliach świata, będących miejscami pochówków gwiazd muzyki („Na zawsze i na wieczność w Radiu Złote Przeboje”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tajemnicze zniknięcia ludzi, niewyjaśnione zbrodnie, zagadkowe zjawiska - o tym słuchaczom Radia Złote Przeboje opowie w sobotę, 31 października br. Kamil Baleja w audycji „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje”. Na historie z dreszczykiem stacja zaprosi słuchaczy między godz.14:00 a 18:00 (więcej tutaj).

W niedzielę, 1 listopada br. redakcja Radia Złote Przeboje przypomni odbiorcom Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który zmarł w lutym 2020 roku. Co mówił w jednym z ostatnich wywiadów w Radiu Złote Przeboje i jak wspominają go przyjaciele? O tym będzie można usłyszeć w audycji „Bal Wszystkich Świętych”, nadawanej w niedzielę od 18:00 do 22:00. Gospodarzem programu będzie Tomasz Brhel.

Również w niedzielę, 1 listopada br. Radio Złote Przeboje wraz ze słuchaczami wybierze się na wirtualny spacer po największych nekropoliach świata - tam, gdzie leżą gwiazdy muzyki. W programie pojawią się m.in. historie pochówków znanych osób, a także informacje, jakie idee przyświecały budowaniu - często bardzo wymyślnych i pięknych - nagrobków. Na audycję „Na zawsze i na wieczność w Radiu Złote Przeboje” zaprosi wszystkich Piotr Jaworski w godzinach od 13:00 do 18:00.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na weekend 31 października - 1 listopada br. wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama