reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wszystkich Świętych w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2020-10-30 02:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W weekend 31 października - 1 listopada br. na antenie Radia Złote Przeboje (Agora) pojawią się specjalne programy. W sobotę, 31 października br. Kamil Baleja zaprosi słuchaczy na audycję „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje”, w której przedstawi m.in. zagadkowe zjawiska oraz tajemnicze historie. Natomiast w niedzielę, 1 listopada br. - w dniu Wszystkich Świętych, redakcja Radia Złote Przeboje wspomni Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który odszedł w lutym tego roku („Bal Wszystkich Świętych”), oraz opowie o największych nekropoliach świata, będących miejscami pochówków gwiazd muzyki („Na zawsze i na wieczność w Radiu Złote Przeboje”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tajemnicze zniknięcia ludzi, niewyjaśnione zbrodnie, zagadkowe zjawiska - o tym słuchaczom Radia Złote Przeboje opowie w sobotę, 31 października br. Kamil Baleja w audycji „Niewyjaśnione w Radiu Złote Przeboje”. Na historie z dreszczykiem stacja zaprosi słuchaczy między godz.14:00 a 18:00 (więcej tutaj).

W niedzielę, 1 listopada br. redakcja Radia Złote Przeboje przypomni odbiorcom Romualda Lipkę, muzyka Budki Suflera, który zmarł w lutym 2020 roku. Co mówił w jednym z ostatnich wywiadów w Radiu Złote Przeboje i jak wspominają go przyjaciele? O tym będzie można usłyszeć w audycji „Bal Wszystkich Świętych”, nadawanej w niedzielę od 18:00 do 22:00. Gospodarzem programu będzie Tomasz Brhel.

Również w niedzielę, 1 listopada br. Radio Złote Przeboje wraz ze słuchaczami wybierze się na wirtualny spacer po największych nekropoliach świata - tam, gdzie leżą gwiazdy muzyki. W programie pojawią się m.in. historie pochówków znanych osób, a także informacje, jakie idee przyświecały budowaniu - często bardzo wymyślnych i pięknych - nagrobków. Na audycję „Na zawsze i na wieczność w Radiu Złote Przeboje” zaprosi wszystkich Piotr Jaworski w godzinach od 13:00 do 18:00.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na weekend 31 października - 1 listopada br. wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...