reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Austriacki futbol w platformie OTT na cały świat

dodano: 2020-10-29 22:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: StreamAMG/satkurier.pl

OFB TV Austriacki związek piłki nożnej ÖFB uruchomił własną platformę OTT, która ma być nowym domem dla krajowego futbolu. W jej ramach można oglądać transmisje na żywo z austriackiej Bundesligi kobiet (ÖFB Frauen-Bundesliga) i Pucharu Austrii mężczyzn (UNIQA ÖFB Cup). Ponadto dostępne mają być transmisje z meczów reprezentacji Austrii kobiet i mężczyzn w różnych kategoriach wiekowych oraz reprezentacji futsalu.

OFB TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ÖFB TV oferuje kompleksowy dostęp do wybranych męskich, kobiecych i młodzieżowych rozgrywek w Austrii. Ta nowa usługa zapewnia kibicom jedną platformę do śledzenia każdego poziomu austriackiej piłki nożnej. W ÖFB TV na żywo transmitowane są mecze reprezentacji mężczyzn, kobiet i juniorów, a także wybrane rozgrywki klubowe w Austrii.

Oferta ÖFB TV w sezonie 2020-2021:
  • Mecze na żywo reprezentacji narodowych, austriackiej Bundesligi kobiet (Planet Pure Frauen Bundesliga i SPORT.LAND.NÖ Frauen Cup) i Pucharu Austrii mężczyzn (UNIQA ÖFB Cup)
  • Relacje z meczów lig krajowych, od rozgrywek amatorskich po poziom zawodowy
  • Treści na życzenie ze świata austriackiego futbolu

Usługa ÖFB TV jest dostępna z poziomu przeglądarek internetowych oraz aplikacji na iOS i Androida. Platforma została stworzona przez StreamAMG we współpracy z RESULT Sports. Korzystanie z ÖFB TV jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować. Choć platforma jest dostępna na całym świecie, to część transmisji na żywo może być niedostępnych na niektórych terytoriach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama