reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rządowe tajemnice i herosi - listopad w AXN Black

dodano: 2020-10-31 12:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Black Wojna równoległych światów i detektyw wydziału zabójstw ścigający przestępców z super mocami. W listopadzie br. widzowie kanału AXN Black zobaczą dwa nowe seriale, takie jak „Odpowiednik” i „Powers”.

AXN Black


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Odpowiednik” to historia Howarda Silka, spokojnego pracownika berlińskiego oddziału Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Howard pracuje w komórce Biura ds. Wymiany. Mimo 30 lat pracy nadal nie wie czym dokładnie zajmuje się jego dział. Odkrywa jednak, że wszyscy pomagają w wymianie informacji między równoległymi światami, które zostały stworzone w wyniku eksperymentu naukowego w 1987 roku. Świat Alpha i świat Prime do tej pory wyglądały identycznie. Jednak wszystko zmieniło się w 1996 roku, gdy w świecie Prime zmarły setki milionów ludzi z powodu wirusa grypy, który podobno został wysłany ze świata Alpha. Wybuchła wojna, a teraz spokojny Silk ze świata Alpha zostanie zamieszany w całą serię wydarzeń i pozna swojego odpowiednika ze świata Prime, który jest okrutnym szpiegiem i zabójcą. Premiera serialu „Odpowiednik” odbędzie się w czwartek, 5 listopada br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w czwartki o godzinie 22:00 w AXN Black.

Serial „Powers” przedstawia świat, w którym wspólnie żyją ludzie i super bohaterowie. Jednym z nich był Christian Walker (w tej roli Sharlto Copley), który stracił swoje moce. Teraz, jako detektyw w Wydziale Zabójstw Los Angeles Police Department (LAPD), zajmuje się sprawami kryminalnymi, których sprawcami są tzw. Powers. W śledztwach pomaga mu detektyw Deena Pilgrim (Susan Heyward) oraz inni super bohaterowie. Premiera serialu „Powers” odbędzie się w czwartek, 5 listopada br. o godzinie 23:05. Kolejne odcinki będą emitowane w czwartki o godzinie 23:05 w AXN Black.
 
J.K. Simmons w serialu „Odpowiednik”, foto: Sony Corporation
J.K. Simmons w serialu „Odpowiednik”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...